Levi’s a Deepika Padukone vytvořili ikonickou kapsulovou kolekci

Levi’s® představuje spolupráci s módní́ ikonou a ambasadorkou značky, indickou herečkou Deepikou Padukone. Levi’s® x Deepika Padukone je kolekce, která přímo odráží vkus a hodnoty samotné́ herečky, její́ cit pro módu a autentický styl.

Kořeny značky Levi’s®️, které se promítají do všech jejích kolekcí, se spojily se signature stylem samotné Deepiky Padukone a daly vzniknout svěží a sebevědomé linii Levi’s®️ x Deepika Padukone. Kolekce představuje vnímání klasických Levi’s modelů a denimu a přidává několik Padukone oblíbených kusů jako jsou ležérně sportovní střihy, výrazné kalhoty z veganské kůže nebo oversized košile.

„Hlavní ambicí mé první spolupráce s Levi’s®️ bylo zachovat můj osobitý styl, který má celá kolekce představovat. A věřím, že této mojí vize jsme společně docílili“, dodává Deepeka Padukone.

Maximálně ležérní styl Deepiky Padukone ožívá skrz dlouhé varsity bundy, manšestrákové mikiny, crop-topy a braletky. Vedle nich si ještě můžete užít kalhoty z veganské kůže a celodenimové overaly. Kolekce si také hraje s klasickými Levi’s®️ denim střihy jako jsou trendy 70’s džíny s vysokým pasem, které se skvěle párují s extra dlouhými nabíranými bundami, oversized košilemi, romantickými topy s organzovými rukávy, odlehčenými tričky s grafickými nápisy, nebo s výjimečnými mikinami. Tato kolekce nabízí kousky, které se zabydlí v každé skříni a zanechají výrazný stylistický otisk.

„Jsme ze spolupráce s Deepikou Padukone naprosto nadšení a těší nás, že její první kolaborace v pozici ambasadora značky je tak osobní. Levi’s®️ vždy kladl důraz na autentické sebevyjádření. Chtěli jsme pracovat s Deepikou nejen pro její influencerský vliv, ale také kvůli velkému citu pro barvy, materiály a siluety, který je unikátní a velmi osobitý. Zařadili jsme díky této kolekci nové materiály, techniky i střihy. Rozhodli jsme se rozšířit vlastní obzory tím, že jsme se vydali do neznámých vod s dlouhými bundami a kalhotami z veganské kůže, čímž chceme oslovit nové fanoušky módy”, upřesňuje Sanjeev Mohanty, SVP & MD – South Asia, Middle East and Africa, Levi’s®️

Kolekce Levi’s®️ x Deepika Padukone je vyrobena v duchu závazku k udržitelnosti. 60 % oblečení pochází z udržitelných materiálů a 100 % všech modelů bylo vytvořeno eticky. Najdete v ní organickou bavlnu, super jemný Tencel z celulózy, bavlněné konopí a denim, který je vyrobený naší “waterless” technologií, která výrazně šetří vodu. Díky tomu mohou naši zákazníci a fanoušci vyjádřit i svoje hodnoty.

Kolekce bude k mání v Levi’s®️ obchodě Na Příkopech a online.

foto: Levi’s
Tagy: