Ulovte si nové tenisky na festivalu Teniskology

Druhý ročník největšího sneakers festivalu ve střední Evropě je tu! Na 3000 metrech čtverečních se budou lovit ty nejlepší tenisky a poslouchat super vytuněná hudba v podání Rytmuse, Mika Spirita, Vladimíra 518 nebo NobodyListen.

První ročník byl natolik úspěšný, že za něj pořadatelé hned sbírali vavříny na CZECH EVENT AWORDS 2016. O to další důvod se pustit do druhého s několika vylepšeními a programovými lákadly. Z jednoho dne se festival rozrůstá do dvoudenního teniskového reje, kdy se ani minutu nepřestanou lovit tenisky světových značek. Akce si zároveň vyžádala i prostorové rozšíření, a proto se letos uskuteční v uzavřené STROJÍRNĚ v areálu Pragovky na Kolbenově 34, Praha 9. V kalendáři si tak nezapomeňte zakroužkovat  pátek 21. a sobotu 22. října 2016.

Čekají na vás showroomy světových značek, sneaker market, kreativní laboratoř, skate rampy, bary a samozřejmě pódia. Vedle GURUS, kterými jsou propagátoři street kultury DJ Mike Trafik, rapper Paulie Garand, streetarter Dian, skateboardista Maxim Habanec a další, se tvářemi TENISKOLOGY 2 stali 3 MASTERS Petr Kovkou Kováč, Rytmus a NobodyListen, jejichž cílem je celé akci dodat ten správný spirit. Program nabídne ale unikátní performance například Mika Spirita, Champion Sound, Indy & a Wich nebo Vladimíra 518 a dalších známých jmen.

Na takové akci je třeba se také dobře osvěžit. Jägermeister se proto po celou dobu festivalu bude starat o zpříjemnění nálady skrze ledově namražený jäger od hostesek a barmanů z Jägermeister baru. Nepřestávejte lovit, nebo si vás nové tenisky uloví samy!

Sledujte webovky: www.teniskology.com.
Tagy: