Zuzana Stráská navrhla vlastní vestu pro Chatty

Společná láska k deminu svedla jednu z nejpopulárnějších a nejúspěšnějších módních značek v Čechách a modelku a influencerku Zuzanou Stráskou k ojedinělé kolaboraci.

Výsledkem je unikátní jeansová vesta ze sněhobílého denimu s ručním prošíváním a v oversized střihu.

“Vždycky jsem chtěla svoji vlastní značku… a pořád bych jednou ráda… Ve spolupráci s holkami Z CHATTY jsem si zkusila navrhnout jeden kousek dle mého gusta, tuhle vestu. Chtěla jsem něco, co bude na více sezón, bude ke všemu a ze všedního outfitu udělá něco víc… vsadila jsem na čistotu a jednoduchost… Vesta je ale stejně něčím atypická, výrazná … to bych zase nebyla já”, komentuje spolupráci Zuzana Stráská, někdejší vítězka soutěže Elite Model Look a úspěšná modelka, která má ve svém portfoliu řadu obálek prestižních, zahraničních časopisů i kampaní, například pro značku Dolce & Gabbana.

Pro návrhářky značky CHATTY je spolupráce logickým vyústěním dlouhodobého přátelství a spolupráce.

“Se Zuzanou se známe léta a od samotného začátku našeho přátelství obdivujeme její jednoduchý styl, ve kterém se snoubí vše, co máme rády – je nadčasový, přitom moderní a současně praktický s maskulinními prvky. Proto naše společná kolaborace byla skvělou příležitostí, jak zkombinovat Zuzčiny představy s našimi letitými zkušenostmi o denimu a jeho zpracování”, dodává jedna z návrhářek značky, Radka Sirková.

Denimová vesta ze 100% bavlněné jeansoviny je už teď k dostání v bílé, ale i v šedé barvě v online storu CHATTY nebo v  kamenném obchodě na adrese Haštalské 21, Praha 1.

Studio CHATTY patří v současné době k nejrespektovanějším a nejoblíbenějším módním značkám v České republice. Z původně streetwearového konceptu se návrhářky Radka Sirková a Anna Tušková vypracovaly na pozici leaderů současné domácí he-endové módy.

Jejich kolekce vznikají výhradně v české produkci a se zřetelem na udržitelnost.

Studio získalo v září 2017 prestižní ocenění Design IT Award Vogue Italy a Vogue Ukraine. Ve stejném roce byly designérky zařazeny časopisem Forbes do výběru nejvlivnějších žen Česka a časopis Elle označil CHATTY jako World’s Up and Coming Fashion Talent. CHATTY jsou též držitelkami ocenění Designblok Editors In Chief Award.

Návrhářky své kolekce pravidelně prezentovaly v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku a svou práci představily i na oficiálních týdnech módy v Berlíně, Amsterdamu, Kyjevě a Varšavě. Jako součást prodejních showroomů se v uplynulých třech letech prezentovaly během Pařížského Fashion Weeku.