Jägermeister oslavuje 3 miliony prodaných lahví v Česku a na Slovensku

Jägermeister, nejprodávanější bylinný likér na světě a od roku 2014 jednička mezi importovanými lihovinami v ČR, i v roce 2016 zvýšil náskok před konkurencí. Objem prodejů značky letos narostl v Čechách a na Slovensku téměř o 30 % proti minulému roku a v dnešních dnech značka oslavuje prodej své 3 milionté lahve v Česku a na Slovensku.

Jäger prožil i letos vskutku skvělý rok!

V České republice s meziročním 30% růstem, navyšuje svůj náskok v čele importovaných lihovin, a hlavně nepřestává lovit.

Po Jäger je sháňka!

Do konce roku očekáváme téměř 3,4 milionu prodaných lahví (70cl). Firma navíc skrze Jägermeister svým výsledkem výrazně upevňuje prvenství v prodeji importovaných lihovin u nás i na Slovensku. Žádná další větší značka z našeho portfolia nezaznamenala takový růst jako právě naše černé zlato,” říká Jiří Štětina, Zone director pro střední a jihovýchodní Evropu a ředitel firem Rémy Cointreau Czech Republic a Rémy Cointreau Slovakia, která Jägermeister v Česku a na Slovensku exkluzivně distribuuje.

Komu asi přistane Po Jägermeister pod stromečkem?

Jägermeisteru pomohli k úspěchu pomohly tři věci. Za prvé důraz na perfektní servírování při ideální teplotě mínus 18 ˚C a výborné pokrytí takzvanými tap mašinami v barech po celé republice. Za druhé precizní práce v maloobchodech. Za třetí spolupráce s mnoha subkulturami, například v adrenalinových sportech, hudební scéně a umění.

O tom, jak taková akce vypadá, jste si mohli přečíst v našem reportu ze skvělého křtu desky Síla od legendárních H16 v Bratislavě.

Autor: Richard Svoboda

Není pochyb, že i příští rok bude minimálně stejně povedený jako byl ten letošní.

Jägermeister totiž nikdy nepřestane lovit!