DJ Wich vysílá do světa novou placku Veni, Vidi, Wich

Praha 15. 12. 2016 – Z dílny legendárního producenta Tomáše Pechláka aka DJ Wiche přichází jedno z nejočekávanějších tuzemských alb letošního roku.

Představí na něm dlouholeté zkušenosti za doprovodu toho nejlepšího ze současné Česko-slovenské rapové scény. Album Veni, Vidi, Wich nabídne nový zvuk a seznam zajímavých hostů.

Čekání je konečně u konce!

Legendární král mezi rapovými producenty DJ Wich dnes konečně vysílá na pospas posluchačům svoji dlouho očekávanou producentskou desku Veni, Vidi, Wich!

Největší eso mezi tuzemskými producenty si jako, již tradičně mohl vybrat téměř jakékoliv jméno na české i slovenské rapové scéně, a s adekvátními hosty, tak rozhodně nešetřil.

Na albu se tak objeví za majkem například Majk Spirit, Paulie Garand, Kali, Separ, Ben Cristovao, Ektor nebo “Krstný otecRytmus.

Zkrátka dream team, na který si mohl ukázat snad jen právě Wich.

“Hudebně jsem dospěl a zvukově se posunul” komentuje sám DJ Wich svůj nový projekt a zároveň dodává “Uslyšíš spoustu stylů, které mě ovlivnily během posledních pár let, ale zároveň tam zůstal klasický Wichův rukopis”.

Golden Touch je zkrátka stále na svém místě.

Křest desky se uskuteční 18. 3. 2017 v pražském klubu Sasazu za účasti většiny hostujících autorů. První ochutnávkou z připravovaného alba je videoklip Tempo, ke kterému si přizval dvojici slovenských rapperů Kaliho a Separa. Klip má za necelé 2 měsíce od zveřejnění přes 3 miliony zhlédnutí. Aktuální novinkou je druhý videoklip s názvem Jak ocel a tentokrát se o rap postaral Marpo se svým Trouble Gangem.

Jedna z nejočekávanějších desek roku je konečně tady, a muž se zlatým dotekem, který produkoval i pro světové hvězdy jako je Lil Wayne, M.O.P. nebo Talib Kweli, je stále tady a na deska Veni, Vidi, Wich prokazuje, že je stále ve vrcholné formě!

 

DJ Wich po boku Martina Svátka a kočky Bubliny. (Zdroj: Instagram)