Zažijte trochu jiné Vánoce! Startuje Reebok crossfit výzva.

Chcete letošní Vánoce strávit jinak? Dostat se do formy a zkusit něco nového? Přijměte Reebok CrossFit Výzvu, která právě startuje. Vybraní začátečníci se budou několik týdnů individuálně připravovat s koučem.

Vánoce sice často bývají svátkem pohodlnosti a obžerství, kdy se člověk vyvalí na kanape, cpe do sebe cukroví a kouká u toho na Pelíšky.

Vánoce se však dají trávit i jinak, třeba Reebok CrossFit Výzvou.

Na to dostat se do formy není nikdy pozdě, dokonce ani o během nejočekávanějších svátků v roce.

Z přihlášených zájemců vybere Reebok několik nováčků, z nichž každý dostane svého patrona. Ten jej individuálně povede, sestaví mu tréninkový plán a bude ho motivovat tak, aby dosáhl během několika týdnů maximálního tréninkového progresu. Mezi patrony najdete zkušené trenéry, závodníky či třeba organizátory závodů, a to z Prahy, Brna a Ostravy.

Výzva vyvrcholí 1. února 2017, kdy si to účastníci rozdají mezi sebou v závodě.

Reebok také vybaví vybrané nováčky stylovým crossfitovým outfitem.

Chcete se této výzvy zúčastnit? Nahrajte do 16. prosince 2016 minutové tréninkové video na Facebook nebo Instagram s hashtagem #ReebokCrossfitVyzva.

Proč do toho jít? A co je vlastně CrossFit?

Ultimátní kondiční program, jehož hlavní vlastnost spočívá v tom, že nemá žádnou specializaci. Jde o všestrannost. Je to sport uspořádaný z jiných sportů do jednoho speciálního programu. Ve Spojených Státech kdysi vznikla velká studie, která označila našeho zlatého Romana Šebrleho jako nejuniverzálnějšího atleta planety a CrossFit byl do určité míry odpovědí na to, jak toho dosáhl. V programu jsou prvky z gymnastiky, aerobního cvičení a olympijského vzpírání. V podstatě se jedná o takový univerzální víceboj, který vás, vaši kondici i vaše uvažování dostane na další level. Výsledky poznáte okamžitě, a hlavně uděláte něco pro své zdraví!

Pro více informací sledujte:

http://www.reebok.cz

Facebook.com/ReebokCzechRepublic

Instagram.com/REEBOK_CZ