SKATE OF MIND II online, ale jen na 24 hodin

Maxim Habanec pustil v polovině října do světa druhou řadu série Skate of Mind. Čtyřicetiminutový film již měli možnost shlédnout fanoušci v Praze, Pardubicích, Brně, Bratislavě a Košicích, kde naplnil kinosály.

Ti, co se nedostali na premiéru do kin, mají teď unikátní šanci shlédnout film online v průběhu 24 hodin, počínaje 18. hodinou 26. října.

Druhá série cestovně sportovního projektu Skate of Mind přináší nový koncept ve formě prvního Skate of Mind filmu. O vizuální stránku filmu se opět postaral Martin „Flash“ Štembera.

Maxim Habanec nepřestává lovit ty nejlepší spoty k ježdění, proto je také ve svém druhém díle se svými přáteli vyrazil hledat například do Moskvy, Taipei nebo Bangkoku. Společnost Maxovi na cestách dělali top rideři z celého světa včetně Alexe Mizurova, Jirky Hronka, Egora Kaldikova, Kyla Ke a Maxe Kruglova. Kromě ježdění na nejzajímavějších světových lokací, přináší snímek i jedinečný pohled na životní styl a cestovaní kolem skateboardingu. Celý film exkluzivně na 24 hodin nalezneš na webu redbull.cz/skateofmind2, a to ve středu 26. října od 18.00 hodin.
Tagy: