Podpořte český hotel na Bali a předplaťte si třeba dovolenou nebo lekci surfingu

Český hotel Riviera House v Canggu na Bali potřebuje vaši pomoc. Kvůli současné nehostinné situaci se turismus po celém světě v podstatě zastavil, ale nic není ztraceno. Pomozte surfařským nadšencům přečkat těžké časy a zachraňte český odkaz v Indonésii skrz crowfunding. Projekt lze momentálně podpořit na serveru HitHit.cz v rámci kampaně Antivir.

Když se v Česku řekne dovolená na Bali, automaticky se většině cestovatelů vybaví město Canggu a hlavně odvěké útočiště surfařů Riviera House Bali, které funguje od roku 2012. „V Canggu jsme doma. Žijeme tu přes 7 let, takže tu perfektně známe všechny lokální restaurace, kluby, lokální bistra, kavárny a další místa, která z vaší dovolené udělají gurmánský zážitek,“ popisují provozovatelé hotelu stručně své živobytí, které láká na Bali turisty z celého světa.

Vše začalo jako český sen nadšených Čechů, kteří na Bali v roce 2012 otevřeli hotel nejen pro svoje krajany. Chtěli surfovat, jíst dobré jídlo a žít u oceánu. Indonéský ostrov jim vše splnil a navíc je propojil s místními obyvateli, které dodnes zaměstnávají. Z důvodu krize v souvislosti s koronavirem, který doslova ze dne na den zastavil veškeré cestování a turistiku, se nyní rozhodli provozovatelé Riviera House požádat o podporu všechny svoje příznivce i minulé nebo budoucí návštěvníky. A nebojte se, že to bude zadarmo.

Provozovatelé Riviera House se rozhodli stát se součástí kampaně Antivirus na crowfundovém portálu HitHit.cz, o kterém se dozvěděli od českých živnostníků. „Všimla jsem si, že někteří moji podnikaví kamarádi z Teplic dokázali během týdne vybrat peníze skrz HitHit na nájem, energie i zaměstnance. A tak mě napadlo, že bychom to mohli využít na náš český projekt na Bali,“ popsala situaci jedna z iniciátorek projektu Radka Michalová. Zároveň přislíbila hromadu odměn, které může Riviera House nabídnout. Kromě merche a podpory nemajetných Balijců máte možnost si předplatit odměny jako je pronájem skútru v Canggu, lekce surfingu nebo ubytování v jednom z hotelů, kterými Riviera House disponuje. Odměn samozřejmě můžete využít až v době, kdy pandemie pomine, tedy klidně až za rok.

Hlavním cílem projektu je především podpořit místní komunitu, která to v současné době nemá příliš jednoduché. Riviera House totiž dává práci místním obyvatelům. „Není nic neobvyklého, že jeden schopný člen rodiny pracuje někde v hotelu nebo v restauraci a živí z toho svoje rodiče, sourozence nebo děti,“ popisuje situaci Milo Brzák, který ani během krize své balijské zaměstnance nepropustil, ale rozhodl se je naopak podpořit víc než předtím. I proto je jednou z odměn voucher na potraviny v hodnotě 100 korun. Celý výtěžek z této odměny bude předán těm nejchudším na Bali, kteří si za ně koupí jídlo.

Veškeré informace o projektu, který může zachránit český hotel na Bali, naleznete na portálu HitHit.cz, kde naleznete kromě podrobných informací i výčet všech odměn. Pomozte se nám přečkat těžké časy. Brzy se zase potkáme v Canggu na pláži s pivem Bitang v ruce.
Tagy: