Afterparty na Votvíráku startuje už v pět odpoledne

Areál milovického letiště dnes ožívá hudebním festivalem Votvírák. Osvěžení v podobě toho nejlepšího z domácí a Slovenské hudební scény, si v horkých letních teplotách začnou první návštěvníci vychutnávat už v pravé poledne. Ti nejvytrvalejší se můžou těšit na afterparty na Jäger Tatře, která začíná už v pět odpoledne.

Hvězdy, které letos přijaly pozvání na největší multižánrový festival u nás není třeba dlouho představovat. Jména, která jejich věhlas předchází, se i letos představí na několika pódiích. Těšit se návštěvníci můžou na kapely Kryštof, Divokej Bill, Jaroslava Uhlíře, Rybičky 48, hardcore uskupení Dymytry, Visací zámek, Wohnout a mnoho dalších. Už během jejich koncertů startuje afterparty, která se potáhne až do brzkých ranních hodin.

Zařídit si ten správný dojezd můžete krom Dance stage třeba na Jägermeister Tatře. Tady se představí celý zástup nejlepších Djs. Zazáří rezidenti jednoho z nejoblíbenějších pražských klubů DJ Akvamen, LU2 a Forest Pine, producenti, které zastoupí třeba Nobody Listen nebo DJ Ondrash, který má za sebou umístění v prestižní akademii a kterého doplní DJ Friky. Za nasbírané zkumavky si navíc můžete v místní fotobudce pořídit se svými přáteli jedinečnou vzpomínku.

Poslední lísky na 13. ročník největšího českého festivalu i s jedinečnou afterparty jsou stále k dostání na oficiálních stránkách www.votvirak.cz, kde najdete i kompletní program.