Reebok dokazuje, že síla žen je v jejich jedinečnosti

Herečka Nathalie Emmanuel patří k nejvýraznějším osobnostem své generace – svět ji obdivuje nejen pro její umělecký talent, ale také pro schopnost předávat ženám sebedůvěru a povzbuzovat jejich jedinečnost. Nathalie se nyní spojuje se značkou Reebok, aby společně motivovaly ženy k vlastní nezávislosti a jedinečnosti.

Talentovaná britská herečka je známá ze seriálu Hra o trůny, zazářila například i ve filmové sérii Rychle a zběsile. Miliony fanoušků po celém světě však oslovila také svou vnitřní sílou a schopností ukázat ženám cestu, která je vyvede z davu. To jsou vlastnosti, díky nimž se nyní stává novou členkou rozrůstající se rodiny ambasadorek značky Reebok. Postaví se tak po bok supermodelky Gigi Hadid, zpěvačky Ariany Grande či herečky Gal Gadot. Reebok všechny tyto výrazné ženy během roku 2018 spojí, aby společně odstartovaly první „women-first“ kampaň.

„Jsem přesvědčená o tom, že každou ženu charakterizují jiné rysy. Jsme individuality, které mají své vlastní silné stránky, svou vlastní víru a také různé druhy talentu. Těmi je utvářena naše osobnost. To je také základ mého spojení se značkou Reebok. Společně se budeme snažit ukázat individuální sílu žen a jejich vlastní příběh,“ říká Nathalie.„Spojení fyzické, mentální a sociální stránky je jádrem filozofie značky Reebok. A já opravdu vnímám přednosti zdravého těla a mysli, díky kterým dokážeme naplno využít svůj vlastní potenciál.“

Značka Reebok dlouhodobě spolupracuje se silnými ženami, z nichž sestavuje inspirativní tým. Ten se v průběhu roku 2019 představí na unikátní „female-first“ platformě, která bude motivovat ženy, aby se staly nejlepšími verzemi sebe samých.

„Nathalie je významnou posilou našeho ženského týmu, který hledá nové cesty k inspirování žen, sdílí jejich vášně i příběhy. Společně s Nathalií chceme dál motivovat ženy po celém světě, aby naplno rozvinuly svůj potenciál tím, že najdou rovnováhu mezi svou fyzickou, mentální a sociální stránkou,” říká Todd Krinsky, generální manažer divize Reebok Performance.

Emmanuel je tváří nové kampaně, která představuje aktuální tréninkovou kolekci. Její součástí jsou Reebok Mesh Bomber Jacket, Reebok Nature X Seamless Bra, Reebok Nature X High Waisted Legging a Reebok Freestyle HiMuted.
Tagy: