Cukrárna s vyhlášenou zmrzlinou otevírá nový podnik v Praze

Honza Hochsteiger otevírá svoji již čtvrtou pražskou pobočku Crème de la Crème. Novou cukrárnu zákazníci naleznou od 1. května ve Francouzské ulici. Těšit se mohou na tradiční široký výběr řemeslné zmrzliny, ale také kávu, dorty a příjemné posezení ve stylových prostorech.

Crème de la Crème se dále rozrůstá a všichni fanoušci řemeslné zmrzliny mohou od 1. května zamířit také na Vinohrady. Cukrárnu konkrétně najdete na adrese Francouzská 21. „Chtěli jsme, aby naše zmrzlina byla dostupná opravdu pro všechny, a tak jsme se rozhodli rozšířit do další pražské čtvrti. Zároveň jsme chtěli ulevit našim nejvytíženějším pobočkám v centru a zkrátit tak především letní dlouhé fronty,“ uvádí majitel Honza Hochsteiger a dodává: „Otevíráme na svátek lásky 1. května od 13 hodin. První den budu navíc obsluhovat já osobně a moc se na naše vinohradské zákazníky těším.“

V nové cukrárně vás čeká servis, na který jste již od Crème de la Crème zvyklí. V nabídce naleznete vždy 24 druhů zmrzliny. Chybět nebudou klasiky jako je vanilka, čokoláda, mango, jahoda či slaný arašíd. Těšit se můžete i na sezónní druhy a samozřejmě proslulé veganské neovocné zmrzliny. Ledovou pochoutku si můžete odnést s sebou nebo si ji vychutnat v komorním prostředí nové cukrárny. Ta nabídne až 10 míst k sezení. Kromě zmrzliny si zde můžete objednat také kávu a další teplé i studené nápoje nebo dorty a zákusky z domácí pekárny.

Slavnostní otevření je naplánováno na 1. května od 13 hodin. V tento čas slavnostně přestřihne pásku majitel Honza Hochsteiger. Během celého prvního dne, až do 19 hodin, můžete zakoupit velkou zmrzlinu za cenu malé. Dostanete tak bezmála čtvrtlitru zmrzliny za 45Kč. Navíc vás obslouží a budete moct si popovídat přímo s panem Zmrzlinkou Honzou Hochsteigerem. V souvislosti s aktuálními restrikcemi nebude ještě možné využívat k posezení vnitřní prostory cukrárny. Zakoupit zmrzlinu však již budete moct přímo u pultu. Počítáno je s bezpečnostními rozestupy.