Stylový streetfood u vás doma

Také si rádi s přáteli pochutnáváte na streetfoodových specialitách? Kdo by také nerad! Oblíbená značka McCain, kterou znáte jako výrobce kvalitních bramborových hranolků, přináší na pulty obchodů nový gurmánský zážitek: streetfoodové hranolky, které si jednoduše připravíte u vás doma! Tři druhy stylových a extra křupavých hranolků, které znáte z útulných bister, barů a food trucků, stačí jen vysypat na plech a bez přidání oleje upéct v troubě do zlatova. K dipům a omáčkám? Do handmade misky, trendy papírového kornoutku či stylového košíčku? Streetfoodové McCain hranolky jsou neformální a otvírají nové možnosti trendy servírování! Můžete je bez omezení kombinovat a vychutnávat nové gastro zážitky v pohodlí vašeho obýváku.

Trio křupavých streetfood hranolků

Na atmosféru streetfood festivalů nemusíte od nynějška už dál jen netrpělivě čekat! McCain streetfoodové hranolky jsou tu pro vás s novou recepturou pro extra křupavost, se 100% chutí brambor a prvotřídní kvalitou McCain. Hranolky Crispers, Skin on Fries a Fri’Style jsou vhodné pro vegany a mají certifikát Evropské vegetariánské unie.

V-hranolky CRISPERS jako ze streetfood festivalu

Novinkou tohoto podzimu jsou extra křupavé hranolky ve tvaru V, s vroubkovaným řezem a s bramborovou slupkou na okrajích. Absolutně stylové a výjimečně chutné Crispers čekají na příležitost vytvořit pravou streetfoodovou atmosféru u vás doma. K dipům, nadívané chutnou náplní nebo jako příloha? Je tolik možností, jak hranolky Crispers kombinovat! Streetfood je trend, který je stále více populární, tak vychutnávejte, křupejte a zažijte pravou streetfoodovou pochoutku Crispers u vás doma.

McCain Crispers: 69,90 Kč/ 500 g

SKIN ON FRIES, hranolky s bramborovou slupkou

Vynikající bramborové hranolky se slupkou ji oblíbí každý! Jejich rustikální vzhled, lahodná bramborová chuť a extra křupavost okouzlí nejen vás, ale i vaše přátele a hosty. Připravíte je jednoduše: pečením v troubě bez přidání oleje. Rádi ochutnáváte a zkoušíte nová jídla? Tak potom jsou tu streetfoodové hranolky Skin On Fries přesně pro vás!

McCain Skin On Fries: 69,90 Kč/ 650 g

Streetfoodové jedlé „lžičky“ FRI’STYLE

Oblíbené hranolky ve tvaru U jsou teď ještě křupavější! Díky inovativní receptuře je budete ještě více zbožňovat! Hranolky Fri’Style, jako vystřižené ze streetfoodových trhů, jsou ideální k dipům a omáčkám. Můžete je použít jako „jedlou lžičku“ a nabrat si přesně tolik dipu, kolik chcete. Ideální na posezení s přáteli a pohodu u vás doma.

McCain Fri’Style: 69,90 Kč/ 600 g

foto: McCain
Tagy: