SNOW-TRIP LIVIGNO 2017

Už potřetí se můžete těšit na zimní pobyt českých a slovenských lyžařů a snowboardistů v italském středisku Livigno. Pro všechny milovníky luxusních dlouhých sjezdovek, slunečného počasí, prašanu, freeridu, ale také snowparku a bohaté nabídky zábavy v průběhu dne, večera  i noci ho v roce 2017 opět pořádá cestovní kancelář Surf-trip.cz, a to v termínu 24. března – 1. dubna.

V rámci pobytu budou mít všichni účastníci možnost proletět se helikoptérou a vyzkoušet si tak v Livignu oblíbený a bezpečný heliskiing nebo heliboarding, a to pod vedením jednoho ze zkušených místních freeridových průvodců, kteří na tamních svazích znají každý kámen.

Ubytování je zajištěno v jednoduchých, ale velmi dobře vybavených apartmánech místního horského penzionu, který se nachází u kabinové lanovky Mottolino, pět minut chůze od centra města a naproti autobusové zastávky se skibusem zdarma. Do Livigna se pojede mikrobusy.

Livigno je jedno z absolutně nejlepších lyžařských středisek Evropy se  115 km upravených sjezdovek. Na své si přijdou jak začátečníci a pohodoví lyžaři, tak také vyznavači náročnějších sjezdů či místních nezapomenutelných černých padáků. Luxusní sjezdovky jsou orientované na všechny světové strany, takže si celý den můžete užívat svahů zalitých sluncem. Livigno nabízí extrémně širokou škálu možností jízdy ve volného terénu a specializovanou freeride zónu. Na vyznavače snowboardingu a freeskiingu zde čeká jeden z vůbec nejrozsáhlejších a nejdokonalejších snowparků v celých italských Alpách.  Základní cena SNOW-TRIP LIVIGNO 2017 je 14 300,- Kč. Více informací najdete na webu www.snow-trip.cz nebo na e-mailu crew@surf-trip.cz.
Tagy: