Blíží se Den otců. Kosmetické produkty pro muže, o kterých jste možná nevěděli

Čím to je, že se dárky pro tatínky vymýšlejí tak těžko? Pokud zase nechceme sáhnout po osvědčené lahvi, je načase naučit muže rozmazlovat se kosmetikou. Přinášíme pět tipů na skvělé dárky z prodejen Marionnaud, které potěší i ty největší drsňáky.

  1. Muži nestárnou (když mají to správné oční sérum)

Jasně že jsou vrásky kolem očí šik! Ale všeho moc škodí. Když chce muž svému pohledu dodat jiskru, stačí si správně vybrat oční krém –třeba zpevňující oční sérum Homme Force Supreme od Biotherm. Přípravek má okamžité vypínací, vyhlazující a omlazující účinky díky výtažku z mikroskopických řas, kterému se ne nadarmo přezdívá modrý retinol. Velmi snadné nanášení díky vychytanému aplikátoru!
15 ml, 1499 Kč

  1. Poslední mušketýr (s hebkým vousem)

Bradka, strniště či hipsterský plnovous – vše je dovoleno, pokud se ovšem tento porost nepromění v ocelový kartáč, bodnou zbraň či brusný papír. Snadnou pomoc nabízí olej od cool skandinávské značky Bad Norwegian. Oil Beard je 100% přírodní olej na vousy všech délek, který hydratuje a ošetřuje jak vousy, tak pokožku pod nimi. Olej z konopných semínek a ze sladkých mandlí hydratuje vousy a pleť udržuje hladkou, olej z černuchy seté posiluje imunitní systém, zatímco hydrogenovaný olej z jader argánie trnité má protizánětlivé účinky.
30 ml, 1199 Kč

  1. Muž s pleťovou maskou

Dobře, spousta mužů by si pleťovou masku prostě nikdy nekoupila. A to je právě výhoda, aspoň to bude pořádné překvapení! Věřte tomu, že i muži tajně touží po pěkné pleti, pořiďte mu proto například textilní regenerační masku Bird’s Nest Fiber Mask od Kocostar s extraktem z eukalyptu, která pokožku čistí, osvěžuje a zároveň uvolňuje napětí.
34 g, 129 Kč

  1. Což takhle dát si peeling?

Na peeling občas zapomínáme i my – a co teprve muži! Přitom máloco dokáže takové zázraky na počkání:vmžiku zbaví pleť nečistot i nezdravého šedého odstínu, zjemní ji a prokrví. A ten pravý peeling pro muže? Bez barviv, parfemace a v minimalistickém designu – takový je Wash Face od Bad Norwegian. Je určen ke každodenní péči o pleť a obsahuje chladivý a povzbuzující mentol. A kromě toho, že pleť šetrně a jemně vyčistí, dá se použít i jako krém na holení!
100 ml, 659 Kč