Bruce Willis pečený, vařený. Dnes začíná nová komediální show Bruce Willise

Grilovací sezóna sesice pomalu chýlí ke svému konci, ale ještě je tu poslední sousto. Bruce Willis na rožni! Holohlavý hrdina má řadu podob, zejména jako zachránce vánočních večírků před německými teroristy, ale i jako „mašina na lásku“ pro Rachel Greenovou. Jak tento drsňák zvládá, když si z něho jeho herečtí kolegové dělají srandu? Jaké příběhy povypráví jeho exmanželka Demi Moore? Komediální show Grilování Bruce Willise (v originále Roast of Bruce Willis) se objeví na Prima Comedy Central už v říjnu.

Jak se roastuje za oceánem?

Zatímco v Čechách si utahujeme hlavně z Chucka Norrise, za oceánem letos frčelo dělat si srandu z Bruce Willise. Comedy Central každoročně „oroastuje“ jednu až dvě celebrity. Jak Roast show vypadá? Na podiu se sejde jeden tzv. „roastee,“ tedy jakýsi terč vtipů a jeho kolegové, přátelé či partneři, kteří publikum pobaví historkami či vtipy na adresu roastovaného. V minulosti si kolegové přišli utahovat třeba z Justina Biebera nebo Charlieho Sheena.

Jaký je Bruce manžel?

Bruce Willis nikdy nepatřil mezi velké fešáky, přesto se svou holou hlavu v Hollywoodu prorazil. Nejen to. Za ženu si vzal jednu z nejkrásnějších hereček – Demi Moore. Demi po boku herce strávila krásných 12 let a přijde o nich do show povyprávět. Za tak dlouho dobu jistě musela vtipných historek nastřádat nespočet.”Byla jsem Brucova žena v době, kdy vyšly první tři Smrtonosné pasti, což vysvětluje, proč poslední dvě stály za prd,“ utahuje si Demi ze svého exmanžela.

Když herečtí kolegové přispějí troškou do mlýna

Na podium dorazí i Joseph Gordon-Levitt, kterého známe hlavně z mysteriózního Počátku a druhého dílu Sin City, ve kterém se právě s Brucem potkal.Ačkoliv byste ho podle jeho nejslavnějších filmů na vtipálka netipovali, svůj komediální talent Joseph rozhodně nezapře. Ukázal ho už jako teenager v komedii Deset důvodů, proč tě nenávidím. Jak se Joseph navezl do hereckého kolegy? „Miluji ten zvrat na konci Šestého smyslu, kdy se Bruce vrátí k točení mizerných filmů,“ pustil se do Brucovi kariéry Joseph.

Za účinkujícího, který připravil ten nejlepší „roast“ považují američtí diváci Nikki Glaser. Kdo jiný by vás také měl pobavit než producentka úspěšných amerických komedií? Nikki stála například za letošním kino hitem Jsem božská.

Bomba nesmí chybět

Co by to bylo za pořad s Brucem, kdyby tam nebyla bomba? O tu se postaral Dennis Rodman, profesionální basketbalista a wrestler. Dennis před lety navštívil Severní Koreu a osobně se setkal s Kim Čong-unem. Na adresu Bruce řekl:”Tvoje filmy jsou filmové bomby. Ale víš co? I Kim Čong-un má bomby. Ale aspoň je dost chytrý na to, aby je nevypustil.”

První díl Grilování Bruce Willise budete moci zhlédnout už 26.října na Prima Comedy Central, která bude tuto komediální show vysílat zcela v originálním znění s titulky.
Tagy: