Cukrárna vábí single, pořádá jim rande na slepo

Už jste měli rande ve zmrzlinárně? Pokud ne, vyrazte do Crème de la Crème a vyzkoušejte, jak chutná speed dating s pravou italskou zmrzlinou. Honza Hochsteiger se spojil se seznamovací agenturou a ve vybraných termínech pořádají tak zvaná rande na slepo v kombinaci s degustací zmrzliny.

Ochutnejte tu nejlepší zmrzlinu v Praze a zamilujte se na první pohled. Pokud stále hledáte svou druhou polovičku, vyzkoušejte speed dating a dejte svému rande nový rozměr. V daný den se sejde 8 žen a 8 mužů, aby strávili pohodový večer v útulném prostředí Zmrzlinového salonu. Účastníci se mohou těšit nejen na nenadálý příliv lásky, ale také degustaci tří druhů zmrzliny a rozhodně spoustu zábavy.

Honza Hochsteiger má se seznamováním v cukrárně bohaté zkušenosti. Před několika lety pozval na zmrzlinu slečnu Pavlínu, která se později stala jeho ženou. „Rande v cukrárně má své kouzlo. Zmrzlinu má rád každý, a tak pokud dojdou slova a nastane rozpačitá pauza, mražená pochoutka nebo hovory o ní vždy doslova prolomí ledy,“ uvádí Honza a dodává: „Seznamování v dnešní době není jednoduchá věc, a proto mě těší, že v Crème de la Crème můžeme tyto akce podpořit a poskytnout tak nezadaným lidem sladké útočiště pro jejich první rande.“

Crème de la Crème na seznamovacích večerech spolupracuje s agenturou seznamovacivecer.cz. Na stránkách agentury nebo na Facebooku Crème de la Crème vždy najdete s předstihem konkrétní termíny. Pro rok 2020 jsou zatím vypsaná data: 29. ledna, 10. února, 25. února, 4. března, 25. března. Rande začínají vždy od 19 hodin ve Zmrzlinovém salonu na Národní 23.

Přijďte lásce naproti a užijte si večer plný sladké zmrzliny a hravého seznamování.