Reebok se spojuje se světovými umělci a uvádí nové Reebok Classic Legacy

Reebok nezná hranice. Tentokrát se spojil s vybranými světovými umělci, kteří pomohli značce v rámci uvedení novinky Reebok Classic Leather Legacy kreativně ztvárnit nejen nový model, ale také svou vlastní cestu. Výzvy, jejíž motto znělo: “Dědictví nejsou jen věci, které po vás zůstanou. Je to celá vaše tvorba. Je to způsob, kterým hoříte. Jsou to zdi, které boříte. Je to umění, které tvoříte,” se zúčastnilo celkem sedmnáct umělců z celého světa.

Classic Leather Legacy jsou inspirované běžeckými botami z přelomu 70. a 80. let. Nesou v sobě estetiku běžeckého modelu Aztec představeného v roce 1979 i atletické prvky modelu Classic Leather z roku 1983. Díky kreativitě produktového týmu Reebok tak v sobě kombinují původní hodnoty této sportovní značky s moderním designem, současnými hodnotami a uměleckou tvorbou.

Do kampaně se zapojili například pařížský fotograf Achille Laplante, oceňovaná londýnská motion designérka Chloe Karayiannis, britská ilustrátorka Jade Pearl nebo malíř Davo Howarth. Jaký zanechávají odkaz, se můžete podívat nejen na jejich instagramových profilem, ale zejména prostřednictvím hashtagu #WriteYourLegacy.

Také v Česku se k této výzvě připojuje několik známých kreativců, mezi nimi například tanečník a choreograf jakub Dvořák, hudebník Porty či mladá nadějná florbalistka Kristýna Straková.

Nové unisexové Classic Leather v sobě kombinují moderní design, klasický vzhled, ale také funkční prvky a detaily.

Více informací o Reebok Classic Leather Legacy, kreativní kampani i zapojených umělcích najdete www.reebok.cz/legacy_home.

Modely Reebok Classic Legacy jsou k dostání na eshopu Reebok.cz nebo ve Footshopu za 2349 Kč.
Tagy: