Předvánoční nákup oblečení od Ektora, Smacka, Viktora Sheena, Bigg Boss či Ty Nikdy v MERCH OR DIE v Praze

Před pár dny byl na pražských Vinohradech otevřený kamenný obchod, ve kterém do soboty – 23.12. najdeš merch od slovenských a českých rapových interpretů.

Mnozí z vás určitě zaregistrovali vznik nového obchodu s merchem, kterému se podařilo dostat pod jednu střechu oblečení, doplňky a CDs od mnoha rapových interpretů. Už má za sebou i úspěšné oficiální otevření, a ještě v průběhu dneška a zítřka ho můžeš využít na to, abys dokoupil pro své blízké ideální dárky. Kamennou prodejnu najdeš v ulici Libická 12, na Vinohradech, kde kromě mikin, triček, čepic, hudebních nosičů a knih najdeš i výstavu vzácných fotek od legendárního @romeofilms.

Merchor Die sice plánuje oficiální fungování až po novém roce, ale poslední dva dny před Vánoci je útočištěm pro všechny fanoušky rapu i zoufalých nákupčích, kteří si všechno nechali na poslední chvíli. A v konečném důsledku je asi příjemnější strávit čas v přátelském prostředí obrovského shopu, který navštěvují i samotní interpreti než přeplněná obchodní centra. A kohomerch na Libické vlastně najdeš? Kromě Ty Nikdy, Bigg Boss labelu, Ektora, Pil C-ho, Separa či Smacka i Viktora Sheena, Prago Union, Řezníka, Bennyho Crista, Vece a samozřejmě i Garand Brand. Otvírací hodiny jsou od 10:00 do 20:00 včetně soboty!
Tagy: