Marionnaud oznamuje spolupráci s rapperkou a influencerkou Sharlotou

Tváří, která bude Čechách i na Slovensku propagovat dekorativní kosmetiku Jeffree Star, je rapperka Sharlota Frantinová. „Jsem svobodná a díky Jeffree Star si můžu dělat, co chci. Je to značka, kterou úplně miluju a která mě vystihuje jako osobnost,“ říká dvaadvacetiletá Sharlota, jejíž instagramový profil @sharlotaofficial sleduje přes tři sta tisíc followerů.

„Ráda se svým vzhledem experimentuju a nebojím se vyzkoušet opravdu cokoli,“ přiznává Sharlota. Ostatně už sedm let, co se pohybuje ve světě showbyznysu, si vytváří svou image sama. „Nemám žádné stylisty ani make-up artisty. Vzniklo to původně tak, že jsem na ně zkrátka neměla peníze,“ vzpomíná Sharlota.

V patnácti letech si Sharlota Frantinová založila instagramový profil a rozhodla se, že ho bude používat jako svůj deníček. „Všechno, co jsem tehdy vydělala, jsem ihned zase investovala do oblečení. Na každém koncertě jsem na sobě chtěla mít něco jiného. Aby to bylo zajímavé i na Instagramu, řekla jsem si, že musím udělat každou fotku v jiném outfitu. Teď už mám takových fotek víc než tři sta… Podle toho, co jsem tehdy měla na sobě, se mi vybavují další vzpomínky.“

Právě teď Sharlota na svém profilu nabízí kód, díky němuž fanoušci získají slevu 20 procent na nákup kosmetiky Jeffree Star v parfumeriích Marionnaud. Koncem září se budou konat akce Meet and greet (26.9. v Brně a 27.9. v Praze), na kterých Sharlota kosmetiku osobně představí a kde bude probíhat také profesionální líčení s make-up artistou Filipem Šmirdou a prodej kosmetiky Jeffree Star.

O kosmetice Jeffree Star

Jeffree Star je americký podnikatel, hudebník, make-up artista a youtuber, který patří mezi nejsledovanější americké celebrity na sociálních sítích. Před vznikem Instagramu se proslavil na MySpace. Je znám pro své extravagantní ženské outfity, výrazný make-up i tetování po celém těle. Zálibu v tetování a extravaganci s ním Sharlota sdílí: „Já takovéhle divnotypy miluju. Připadá mi krásný.“

V roce 2012 se Jeffree Star přestal věnovat hudbě a založil vlastní kosmetickou značku, které dělá skvělou reklamu nejen svou výstřední image, ale také zábavnými videi na YouTube. Jeho beauty tutoriály, recenze kosmetických produktů i osobní názory pravidelně sledují miliony lidí.

Dokáže tento make-up zakrýt můj dnešní smutek? Dokáže!Kosmetika Jeffree Star byla navržena tak, aby dělala přesně tohle.

Dokáže tento make-up zakrýt můj dnešní smutek? Dokáže! Kosmetika Jeffree Star byla navržena tak, aby dělala přesně tohle.

„Jeffreeho znám dlouho, poznala jsem ho nejdřív jako interpreta a pak jako youtubera, sledovala jsem, jak založil svou vlastní kosmetickou značku,“ popisuje Sharlota. Sama momentálně při líčení nepoužívá žádnou jinou kosmetiku, mezi její nejoblíbenější produkty Jeffree Star patří paletky očních stínů, highlightery (rozjasňovače), krycí korektory a voňavé pudry.

Značka Jeffree Star, která nese jméno svého zakladatele, představuje extravagantní dekorativní kosmetiku. Je veganská a pyšní se označením cruelty free (není testována na zvířatech). Začínala s tekutými rtěnkami, momentálně mezi její bestsellery patří Jawbreaker paleta, korektor a pudr.

Kosmetika Jeffree Star je k dostání exkluzivně v parfumeriích Marionnaud.

Seznam M&G akcí:

Termíny:

26.9. Brno (Vaňkovka)

27.9. Praha (Palladium)

Produkty Jeffree Star najdete na www.marrionaud.cz

foto: Petr Hoffelner, Please Take a Photo, archiv Marionnaud