Jan Bendig s Elis Mraz vydávají song s úryvky světových hitů 90. let. Speciálním hostem je skupina Holki

Zpěvák Honza Bendig zamířil po návratu z populární reality show LIKE HOUSE rovnou na natáčení videoklipu k nové skladbě. Tentokrát se jedná o mash up Honzových nejoblíbenějších hitů z 90. let, který nazpíval se zpěvačkou Elis Mraz a kapelou Holki. Mezi celkem sedmi skladbami jsou Spice Girls, Britney Spears, Backstreet Boys nebo znělka z kultovního seriálu Přátelé.

“Je to pro nás celkem vtipné zpívat tyhle písničky, protože například u Spice Girls a jejich hitu Wannabe nám oběma bylo kolem dvou let,” komentuje se smíchem Elis Součástí mash upu jsou i Holki, které si s Honzou a Eliz zazpívaly jejich hit Senzační. “Byla pro nás velká pocta, když Holki řekly, že do tohoto projektu jdou. Fakt jsem valil oči, v jak dobré formě všechny tři členky jsou,“ říká Honza.

Videoklip byl natáčený na sedmi různých lokacích, ke každé písni tak vznikl unikátní mini klip. Režie se ujal Lukáš Rejmon. S Elis Mraz už Honza natočil úspěšný popový a Vánoční mash up a spolupracují na dalších projektech, jakým je například talentová soutěž Bendig Star.

Kromě vlastních koncertů čeká Jana Bendiga v létě i několik vystoupení na koncertní šňůře s názvem Staré pecky, kterou pořádá moderátor Leoš Mareš. Vystoupí po boku Heleny Vondráčkové, Dalibora Jandy, Lunetic a dalších výrazných osobností české hudební scény.

foto: Championship Music