Converse oslavuje sebelásku novou skladbou od Kirby

Converse navazuje spolupráci se zpěvačkou Kirby Lauryen. Ve své nové písni, která vznikla s podporou značky Converse, Kirby podtrhuje důležitost sebelásky a navazuje na aktuální kampaň značky – Love Fearlessly. Converse tak pokračuje v podpoře mladých talentů, která patří mezi základní pilíře značky, především v rámci sdílení jejich tvorby na globálních platformách.

Letos na jaře spustila značka Converse globální kampaň ke kolekci Chuck Taylor All Star Love Fearlessly inspirovanou oslavami jedinečnosti každého z nás. Ta chce inspirovat lidi k sebelásce a sebevyjádření a sdílet tuto myšlenku s ostatními.

Písnička „Love me too“ sdílí hlavní myšlenku kampaně. Oficiální premiéra proběhla živě v Brooklynu při příležitosti vydání zpěvaččina prvního alba.

„Velmi si vážím partnerství s Converse a je mi ctí, že mohu podpořit šíření myšlenky sebelásky. Je důležité, abychom nejen akceptovali sami sebe, ale měli se doopravdy rádi a uvědomili si naši pravou hodnotu,“ uvedla Kirby.

Love Me Too byla vytvořena v spolupráci s Converse při příležitosti měsíce oslav žen. Písnička bude sdílená na účtech značky na sociálních sítích, včetně behind the scenes videa.
Tagy: