Wine Food Market odměňuje školáky

Konec školního roku klepe doslova na dveře, letní prázdniny jsou na spadnutí a to se sluší pořádně oslavit. A co si takhle dopřát oslavu v italském stylu? Tak takovou nachystal Wine Food Market – český specialista na Itálii, který je po celý rok provoněn vybranými lahůdkami z Apeninského poloostrova.

Na pátek 30. června připravil Wine Food Market pro všechny školáky, školačky, kteří donesou své vysvědčení, ve dvou vybraných provozovnách akce, díky nimž si budou moci začátek léta pořádně osladit.

V Hostivaři si na své přijde celá rodina. Pro rodiče je nachystána vychlazená sklenka Prosseca a na školáky čekají výtečné domácí italské dezerty. Kromě toho je pro děti připraven od 15.00 do 17.00 hod. kulinářský workshop, v němž budou pod vedením šéfkuchaře Jana Zmeškala zasvěceni do tajemství výroby tradiční panna cotty.

Další dobrota se bude servírovat na Smíchově, kde si můžete dopřát domácí italskou zmrzlinu, jejíž recept zná jen šéfcukrář Massimiliano Placca. Na jazyku se vám bude rozplývat třeba čokoládová, vyrobená z kousků extra dark čokolády, nebo vanilková z čerstvého italského mléka a celého lusku vanilky.

Obě akce trvají po celý den a laskominky se budou podávat zdarma.

Arrivederci ve Wine Foodu, buon appetito a hezké prázdniny.