Disneyho vánoce. Ve světě Gregory Porter, v Česku Ben Cristovao

Dvojnásobný držitel ceny Grammy, jazzový hudebník Gregory Porter, nahrál ke krátkému animovanému příběhu skladbu Love Runs Deeper, která byla vydaná jako charitativní singl na podporu organizace Make a Wish® International. V češtině má skladba název Hloubka lásky a hlas k ní propůjčil Ben Cristovao.

Animovaný příběh, který je pokračováním loňského filmu Lola, měl premiéru už 3. listopadu. Ta se uskutečnila globálně na televizních i digitálních kanálech a na vlastních kanálech Disney ve 45 zemích Evropy, Severní Ameriky, Jižní Ameriky a Asie.

Letošní příběh představuje dospělou Nicole, vnučku z příběhu Lola, a její dvě děti Maxe a Ellu v době, kdy se k nim nastěhuje jejich nový nevlastní táta Mike. Středobodem příběhu je pohádková kniha, která má velkou zvláštní hodnotu, protože ji Max dostal od svého rodného táty. V knížce jsou silné příběhy Disney a Pixar o tom, jak pevné vazby drží rodinu pospolu.

Pro fanoušky Gregoryho Portera dodejme, že se blíží jeho koncert v Praze. Uskuteční se 3. 12. v Obecním domě v rámci programu festivalu Struny podzimu.

Foto: Championship Music