Jak pomocí doplňků vylepšit jednoduché oblečení

Stojíte před šatní skříní a vůbec netušíte, co si vzít na sebe. Známe to všichni, protože se stane raz dva, že člověka začne jeho každodenní, běžné oblečení nudit. Investovali jste do základních kousků, protože jste chtěli, aby byly nadčasové a nevyšly hned z módy. No a teď už vám k tomu chybí jen ty správné doplňky, které vaše oblíbené oblečení vylepší.

Abychom vám pomohli vybrat si ty správné detaily pro vylepšení celkového vzhledu, vsadili jsme na dánskou značku Trendhim. Níže uvidíte, jak prstýnky, náramky a řetízky dokážou jednoduchým kouskům oblečení vdechnout nový život.

Foto: Trendhim

Po měsících lockdownu a zákazu podávání rukou máte nyní jedinečnou šanci své vymydlené ruce odměnit novým prstýnkem. Pro pozvednutí stylu a vzhledu se zaměřujeme zejména na pečetní prsteny. To, co bylo dříve výhradou mafiánských šéfů a královských rodin, tvoří nyní styl, který vypadá dobře i za zdmi paláců.

Podívejte se na tento klasický pečetní prsten. Tento pečetní prsten čtvercového tvaru s hladkým povrchem z broušené postříbřené oceli je znakem mužnosti a hodí se ke každému stylu.

Trendhim má také širokou nabídku unikátních náramků. Najít si ten pravý pro vás tak nebude problém. Jen je důležité mít při výběru na zřeteli fakt, že vám musím dobře sedět a jeho velikost odpovídat té vaší. To znamená široký náramek na silné zápěstí a malý náramek na tenké.

Doporučujeme vám zaměřit se na kovový náramky. Tento minimalistický kovový náramek stříbrné barvy pro muže je klasickým kouskem, který vypadá dobře s každým oblečením a při každé příležitosti.

Foto: Trendhim

Stejná pravidla pro výběr náramku se týkají i výběru řetízku. Zvolte takový, který bude proporčně odpovídat vaší velikosti a ladit s ostatními kovy šperků, které máte na sobě. Trendhim nabízí výběr z více než 340 řetízků, jež byly navrženy speciálně pro muže, což znamená, že při výrobě byl brán v úvahu mužský aktivní životní styl a mužské rozměry. Na skladě je výběr všech druhů, od jemných kousků, které se krásně schovají pod límeček košile, až po řetězy typu Thorovo kladivo, které mluví samy za sebe a okoření každý profil na seznamce.

Jakmile pochopíte pravidla umění nosit doplňky, správně je sladit už vám nepřijde tak těžké.

Nebojte se vrstvených náramků či řetízků podobného typu, kterými pořádně rozehrajete hru s módou. Mějte však na paměti, že to, co vám získá body, je vyváženost. Neberte si tak najednou více než dva kousky, které jsou opravdu výrazné, a zabodujete.