Jaké si dát novoroční předsevzetí? Myslete hlavně na své zdraví

Je zde nový rok 2019 a je třeba začít přemýšlet nad tím, jaké si dáte předsevzetí do tohoto roku. Většinou se stává, že lidé si předsevzetí opravdu stanoví, ale jen málokdo ho dodrží déle než první lednový týden. Vymyslete si tedy takové předsevzetí, které opravdu budete chtít dodržet. Vymyslete si předsevzetí týkající se pohybu a zdravého stravování. Tímto předsevzetím totiž podpoříte své zdraví a žít se vám bude o trošku lépe.

V dnešní době, kdy na každém rohu číhá rychlé nezdravé občerstvení, je zdravý životní styl velmi atraktivní, ale většina lidí nenachází dobrý důvod, proč by se zdraví mělo stát prioritou. Novoroční předsevzetí je ale dobrý důvod, proč to minimálně rok zkusit. Jistou motivací může být třeba i zdravotní pojišťovna, která nabízí benefity, jež využijí právě lidé, kterým není lhostejné, jak nakládají se svým zdravím.

Z nedávných průzkumů vyplývá, že nejčastějším novoročním předsevzetím bývá “začít žít zdravým životním stylem”, “dodržovat jídelníček na hubnutí” nebo “upevnit své zdraví”. I to vaše předsevzetí by mělo znít podobně, dodržet vám ho pomohou zmiňované zdravotní pojišťovny, které pro své klienty nabízí fantastické výhody, které vám pomohou udržet své tělo ve zdravé a skvělé kondici.

Využijte benefitů své zdravotní pojišťovny

Jak již bylo zmíněno, zdravotní pojišťovny jsou motivací pro lidi, kteří chtějí své novoroční předsevzetí týkající se zdraví a pohybu dodržet. Nabízí totiž různé programy, v rámci kterých je možné získat příspěvky nejen na sportovní aktivity, ale také na léčebné procedury, na doplňky stravy, vitaminy či příspěvky na pohybové aktivity.

Díky benefitům od zdravotní pojišťovny už není zdravý životní styl tak drahý, jak si mnozí lidé myslí. Výše příspěvků se pohybují v různých výších, programy mají zdravotní pojišťovny zřízené jak pro děti, tak pro dospělé.

Letošní novoroční předsevzetí dodržte

Samozřejmě nejen programy zdravotních pojišťoven, ale také touha upevnit své zdraví, krásná postava, ubývající kila nebo ideální hodnota BMI  jsou jistou motivací, která člověka popostrčí k tomu, aby své novoroční předsevzetí bylo dodrženo.