Jakou únikovou hru vybrat v Praze?

Jste zrovna v Praze a počasí vám nepřeje? Jen vám není sympatická aktuální nabídka probíhajících výstav? Nemusíte vysedávat v kavárnách nebo se jen procházet, můžete si z Prahy odnést fantastický zážitek. O ten se postará úniková hra v Praze, která je v současné době velmi oblíbený druh zábavy.

Únikové hry vám jistě nemusíme představovat. Ale pokud jste se s únikovými hrami doposud nesetkali, zde je krásné vysvětlení pojmu: jedná se o formu zábavy, v níž jste uzavřeni do místnost, ze které se musíte během časového limitu, jenž je stanoven na šedesát minut, dostat ven. Nefunguje to ale tak, že vykopnete dveře nebo rozbijete okno, kdepak. Musíte najít a rozluštit hlavolamy, rébusy a hádanky – jen v nich se skrývá klíč, jen díky nim se dostanete ven. Únikové hry však mohou mít samozřejmě i jinou podobu, nemusí se unikat jen z místností. Je to však nejčastější podoba této zábavy.

V Praze takových únikových her najdete mnoho. Doporučujeme únikovou hru Zloději snů od provozovatele únikových her EscapeX.cz.

Hra, která má příběh

Zloději snů je fantastická úniková hra, v níž se stanete týmem právě zlodějů snů, kteří mají armádní výcvik k tomu, aby pomocí nejmodernějších a nejnovějších technologií do snů vstoupili, a tím odkryli i nejutajenější myšlenky cizího člověka. Vaším cílem bude během šedesáti minut ukrást převratný objev z mysli světoznámého neurologa.

Nejedná se tedy o typickou únikovou hru, kdy musíte unikat z místnosti, a právě tím je hra atraktivnější a lákavější než jiné “únikovky”.

Důvody, proč vyzkoušet právě Zloděje snů

Ptáte se, proč vyzkoušet právě tuto únikovou hru? Jedná se o plně automatizovanou hru, která se nachází v samém centru Prahy (kousek od Václavského náměstí). Zloději snů byli vytvořeni ve spolupráci s filmovými specialisty, je to tedy opravdu nezapomenutelný zážitek. Jednotlivé hádanky jsou velmi originální, vizuální a zvukové efekty vás plně vtáhnou do děje.