Smíšená rodinka: smích, slzy a dramata v životě třináctičlenné rodiny

Když se vezmou vdova se sedmi dětmi a vdovec se čtyřmi dětmi, soužití může připomínat moderní verzi populárního sitcomu! Zvládnout smíšenou, třináctičlennou rodinu totiž není vůbec snadné. Spencer a Erica našli oba lásku po ztrátě svých předchozích partnerů a vzali se už po třinácti měsících randění. Teď musí najít způsob, jak dát dohromady svých jedenáct dětí jakožto nové sourozence. Oba se snaží najít si čas sami pro sebe, ale pořád mají plné ruce práce, protože věk jejich dětí se pohybuje od 3 do 12 let. Poutavá série s názvem Smíšená rodinka (The Blended Bunch), která bude mít premiéru v neděli 30. května od 20 hodin na kanále TLC, sleduje jejich smích, slzy a dramata během společného proplouvání životem.

To, co začalo jako tragédie, se proměnilo v jedinečný milostný příběh. Před tím než se potkali, ztratila Erica, matka 7 dětí, svého manžela kvůli rakovině a otec čtyř dětí Spencer přišel o ženu při smrtelné autonehodě. Jejich světy byly úplně zničené, dokud se šťastnou náhodou nesetkali v online skupině na podporu vdovců. Erica a Spencer se do sebe okamžitě zamilovali a po pouhých třinácti měsících si vyměnili své sliby a vzali se. Seriál Smíšená rodinka (The Blended Bunch) vám představí Shemwellovu velkou, nově spojenou rodinu, která bude čelit všemožným výzvám při snaze spojit jedenáct dětí pod jednou střechou a přizpůsobit se novému životu v Utahu.

Od změn dynamiky v rámci jejich rozšířených rodin až po hádky nevlastních sourozenců a boje o adopci – tito novomanželé jsou každodenními rodiči, kteří se snaží ze všech sil vše zvládnout. Uvidíte, jak Shemwellovi nakupují s jedenácti dětmi mladšími třinácti let, snaží se naučit batolata na nočník, vaří večeři pro tuhle čilou bandu, bojují s večerkou a další. Smíšená rodinka vezme diváky na emocionální cestu, kde jim ukáže novou, velkou rodinu z úplně jiného pohledu.

Naše rodinné série jsou základním kamenem programu na TLC. V dnešní době se význam slova rodina rozšířil,“ říká Howard Lee, prezident TLC. „Neustále se vyvíjíme a Shemwellovi jsou nádherným odrazem rozmanitých rodin v dnešním světě.“

V hlavních rolích se představí:

Erica Shemwellová má sedm dětí, čtyři dívky a tři chlapce: Landona (12 let), Emmu (10 let), Lily (9 let), Sophii (8 let), Tannera (6 let), Amelii (5 let) a Caleba (3 roky).

Spencer Shemwell má čtyři děti, tři chlapce a jednu dívku: Braydena (12 let), Harper (8 let), Avery (6 let) a Bexleyho (4 roky).

Foto: TLC