MADLOVE BODY. Spodní prádlo, které můžete prát na veřejnosti

Od dubna 2021 je na trhu nová česká značka, která do segmentu spodního prádla vnáší moderní přístup, jehož základem je nápaditost a pohodlnost. MADLOVE BODY je uskupení kreativců, kteří založili značku spodního prádla, vyráběného v Čechách. Pilotní kolekce vznikla pod vedením úspěšné módní návrhářky Petry Ptáčkové.

 „Vytvořili jsme nápadité prádlo, něžné formou a divoké obsahem, nekompromisní kvalitou a způsobem zpracování,” říká o nové značce MADLOVE BODY její spoluzakladatel, Pavel Mádl.

MADLOVE BODY vzniká bez předsudků o lidech i o lidském těle. Hlavní záměr byl vytvořit dámské i pánské spodní prádlo, které má funkční design, skvěle volené materiály, promyšlené střihy, stylové a nápadité provedení, potisky i výšivky.

Takové spodní prádlo, které je vyráběno pod značkou, se kterou se může kdokoliv ztotožnit, protože vnímá etické přístupy v designu, komunikaci, výrobě i prodeji. “Naším cílem je inspirovat, přinášet radost a vytvářet produkty, které si rádi koupíte hlavně pro svůj pocit. Spodní prádlo je věc, kterou si oblékáte na tělo jako první a je to úplně poslední vrstva, kterou ze sebe každý večer sundáte. Proto vám jeho výběr musí dávat smysl a výrobce by do něj měl vložit maximální péči,” popisuje vznik značky spoluzakladatel Pavel Mádl.


podprsenka s potiskem (2550 Kč), kalhotky Essential (1120 Kč)

Pilotní kolekce pod vedením Petry Ptáčkové

První kolekce vznikla pod vedením české módní návrhářky, designérky a kaskadérky Petry Ptáčkové. Ve spolupráci s předními českými technology vznikla ucelená kolekce, která obsahuje několik druhů dámských podprsenek a kalhotek, pánské trenýrky, pánská i dámská trička, unisex košile a další nápadité designové doplňky.

Petra je klíčovou postavou od počátku celého projektu. Pohybuje se v módním světě, sama tvoří velmi osobitou módu s důrazem na detail, je pro ni důležité zpracování a etický přístup k výrobě,” popisuje Pavel Mádl.

Petra Ptáčková působí v projektu jako art director a návrhář zároveň. “Práce na úvodní kolekci MADLOVE BODY pro mě byla velká výzva. Možnost spoluvytvářet značku od názvu, grafického zpracování až po positioning, je velmi obohacující. Spodní prádlo vnímám jako specifický typ produktu, který při tvorbě vyžaduje odlišný přístup i způsob myšlení,” říká o spolupráci módní návrhářka, Petra Ptáčková.


unisex košile s potiskem (2300 Kč)

Prádlo jako součást outfitu

MADLOVE BODY vytváří ze spodního prádla součást outfitu. Věc, ve které se díky kvalitnímu provedení člověk cítí dobře a obléká jí s radostí pro svůj dobrý pocit. “MADLOVE BODY je takové spodní prádlo, které chcete, aby bylo vidět. Je typické svým netradičním provedením s lehkým náznakem nostalgie a vrací do hry starší způsob zpracování, avšak s moderními a kvalitními materiály. MADLOVE BODY je pro mě takovým symbolem neoromantismu s dávkou anarchie. Výrazné detaily, jako například ozdobné pásky s ilustracemi, vypráví příběhy. Jakýkoliv oděv by měl být prostě zábavný,” popisuje kolekci Petra Ptáčková.

MADLOVE BODY v zahraničí

Do budoucna plánuje značka obohatit své portfolio o nové kolekce. Už od počátku mají její zakladatelé ambici expandovat i na další zahraniční trhy. “Díky celkové povaze značky, hodnotám, které vyznáváme, a materiálům, které volíme, věříme, že uspějeme i venku,” uzavírá Pavel Mádl.


podprsenka Essential s poetry štítkem (2360 Kč), kalhotky Essential (1120 Kč), pásek s potiskem (550 Kč)

foto: MADLOVE BODY
Tagy: