Nikotinové sáčky nyní koupite i “u Leoše”

Uspokojit potřeby uživatelů všech nikotinových produktů na cestách se rozhodl vlakový a autobusový dopravce Leo Express ve spolupráci se společností British American Tobacco. Nově bude od listopadu nabízet v prodejním sortimentu na palubách svých vlakových spojů unikátní novinku – nikotinové sáčky LYFT, které představují další moderní alternativu k tradičním tabákovým výrobkům. Jde o ojedinělé a průkopnické partnerství, která nemá na zdejším trhu obdoby.

Stejně jako ve všech ostatních dopravních prostředcích, platí i ve vlacích již 12 let plošný zákaz kouření. Pro cestující kuřáky či uživatele jiných nikotinových produktů může zvláště dálková, několik hodin trvající cesta představovat značnou zátěž a nepohodlí. To se nyní rozhodl změnit vlakový dopravce Leo Express. Jako vůbec první nabízí takovým klientům na svých spojích výrobek, jenž jim cestování pomůže zpříjemnit.

Nikotinové sáčky LYFT jsou moderní alternativou tradiční formy konzumace tabáku. Byť obsahují různé dávky nikotinu, tedy látky, kterou má většina z nás spojenou s tabákem, fyzicky v nich tabák obsažen není. I díky tomu získávají řadu uživatelských benefitů. Jde především o diskrétnost – uživatel vloží malý plochý sáček pod horní ret, přibližně 30 minut nechá vstřebávat jeho obsah ústní sliznicí a následně jej vyhodí. Je tak dostupný všem těm, kteří si nemohou či nechtějí dopřát účinky nikotinu v tradičních formách, cesty vlakem nevyjímaje.

„Jsme velmi potěšeni, že jsme se dohodli na spolupráci se společností Leo Express – nejmodernějším vlakovým dopravcem u nás. Tato oboustranně výhodná spolupráce mi dává smysl hned v několika rovinách. Cestování a nikotinové sáčky LYFT, zrozené ve Švédsku, patří k sobě. Díky novému LYFTu si mohou dospělí cestující, kteří jsou kuřáky, konečně v klidu vychutnat cestu a diskrétně užít nikotin. Navíc, posádky vlaků zároveň nemusí řešit nepříjemnosti s kuřáky, pro které byla cesta příliš dlouhá,
a tedy často využívali nástupiště či dokonce toalety. Pro BAT je to skvělá příležitost představit tento nový produkt našim zákazníkům a pro Leo Express další zlepšení již tak vysokého komfortu cestování na palubách jejich spojů,” uvedl Steven Donaldson, generální ředitel British American Tobacco pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.

“Kuřáci si nyní budou moci ještě více užít jízdu na palubách vlaků Leo Express díky LYFTu. Již teď si ho mohou zakoupit na své cestě do Krakova, Košic nebo Ostravy a od prosince také do Vratislavy a zpestřit si tak zážitky z cest,” říká Peter Köhler, CEO Leo Express.

Na vlakových linkách Leo Express bude k dostání všech 5 variant LYFTu s různým obsahem nikotinu: Berry Frost, Polar Mint, Ice Cool.