Party Addict zostra odstartuje Prague Fashion Week

DJ NobodyListen se opět hlásí s dalším dílem famózní akce Addict, která se odehraje již tento pátek jako oficiální zahajovací party a část programu Mercedes-Benz Prague Fashion Week. V roli hlavní hvězdy se tentokrát objeví krásná dýdžejka a moderátorka Jamz Supernova z Anglie.

Addict #14 s podtitulem Fashion Week Edition se uskuteční v pátek 31. srpna v undergroundovém prostředí Křižíkových pavilonů v areálu pražského Výstaviště. Návštěvníci se jako vždy mohou těšit především na naprosto špičkový hudební zážitek a autentickou „addict atmosféru“. Tu ještě potrhne dokonalý zvuk z extra výkonného sound systému. Vše završí parádní vizuální doprovod od Lunchmeat Studia. O pitný režim všech zúčastněných se jako vždy budou v průběhu celé noci starat krásné Jäger hostesky se zásobou ledově namraženého Jägermeisteru.

V roli headlinera se objeví známá britská DJ a moderátorka Jamz Supernova, která
si v rámci Addictu v Praze zahraje vůbec poprvé. Tato kráska je zakladatelkou movementu Future Bounce a moderátorkou tří vlastních show na legendárním rádiu BBC Radio 1Xtra. Na scéně patří mezi velice respektované osobnosti. Pravidelně vystupuje na obřích eventech jako například Glastonbury, Sónar Barcelona nebo V Festival a hraje se jmény jako Diplo, Mikky Blanco nebo DJ Zinc. Ve svých setech se vyznačuje neuvěřitelnou rozmanitostí, která se pohybuje na pomezí elektronické hudby, rapu, future RnB až po house a afrobeat.

O tom, že organizátor NobodyListen ani pro tentokrát nepřestává lovit ty nejlepší hosty, svědčí i účast další velké zahraniční star v podobě italského DJ Sartana, který pravidelně hraje v nejvyhlášenějších klubech po celé Itálii. Jeho sety znají z rádií posluchači po celém světě. Neméně zajímavá pak budou i vystoupení tuzemských interpretů. Pořádnou show tradičně rozjede i Opak Dissu Label nebo DJs Aid Kid, nrmn, Neoru. Divoký moshpit pak jako vždy zaručeně rozpoutá samotný organizátor DJ NobodyListen.

Nepřestávejte lovit ty nejlepší zážitky a dorazte na Addict #14, který odstartuje v pátek31. srpna ve 21:00 hodin v Křižíkových pavilonech v areálu pražského Výstaviště. Akce bude trvat až do 5:00 sobotního rána. Vstupenky budou k dostání na místě.Prvních 500 příchozích zaplatí 300,-Kč, dalších 500 návštěvníků pak 400 Kč.Prostor má omezenou kapacitu, takže se vyplatí dorazit co nejdříve. Vstup bude povolen pouze plnoletým osobám.

Místo konání: Křižíkovy pavilony (pavilon D) v areálu Výstaviště
FB: https://www.facebook.com/events/1351203445013281/