Připojte se k Hangar anti-covid challenge

Po mnohaletém úsilí třech nadšenců z Ostravy byla v Brně v lednu 2019 otevřena lezecká sportovní hala zaměřená na bouldering pro všechny věkové generace. Tento lezecký areál se svým rozsahem, architektonickým a designovým řešením řadí mezi největší a nejkrásnější v Evropě. Lezecké profily byly navrženy tak, aby poskytovaly možnost maximálního množství tréninkových výstupů všech obtížností a splňovaly náročná kritéria i pro mezinárodní závody. Díky pandemii koronaviru byla existence haly chvíli hodně v ohrožení. Podporu v tuto chvíli stále hledá na crowdfundingovém serveru Hithit.cz.

V průběhu prvního roku fungování se v lezeckém centru vytvořila skvělá parta lidí, která se stará o spokojenost sportovních nadšenců, kteří HANGAR navštěvují. Kromě každodenní rutiny lezení, odskoků a pádů, si vyčerpaní návštěvníci mohou užít také poctivě připravená jídla z čerstvých surovin nebo třeba jedinečné HANGAR CAFE. Tuto indoor climbing arenu kromě návštěvníků z řad rekreačních sportovců, oceňují i reprezentanti, profíci či mistři ve skalním lezení, kteří zde změřili síly na mezinárodních závodech. I široká veřejnost tu pravidelně dostává šanci pocítit startovní horečku a soutěžní napětí v rámci každoměsíčních závodů HANGAR CHALLENGE.

Po vyhlášení nouzového stavu byl HANGAR uzavřen. „Odmítli jsme sedět se založenýma rukama a vyhlásili nejdůležitější výzvu za celou dobu existence: HANGAR ANTI-COVID CHALLENGE. Je neuvěřitelné, s jakou odezvou jsme se setkali. Již v polovině kampaně na HitHitu jsme dosáhli cílové částky a lidé přispívají i dále! Ukazuje se, že spousta nadšenců nechce jen nečinně přihlížet k problémům druhých. Za obdrženou finanční podporu jsme schopni nejen udržet Hangar v chodu, ale i postavit nové, krásné lezecké cesty všech obtížností, nakoupit moderní chyty a udělat celkovou servisní údržbu před otevřením. Těšíme se na okamžik, kdy opět přivítáme první návštěvníky a lezecká aréna bude s novou energií poskytovat radost nám všem,“ řekl jednatel Tomáš Labounek.

Kampaň na Hithitu bude aktivní až do 7. května. Na přispěvatele zde stále čeká řada velice atraktivních odměn jako například přednostní vstup bez nutnosti čekání ve frontě, zvěčnění na hangárovské síni slávy, voucher na hodinu lezení v různých časech v rámci celého dne, občerstvení na baru, V.I.P. skříňka, party v unikátních prostorách HANGARU nebo třeba soukromá hodina pro jednoho.

foto: Hangar
Tagy: