Přivítejte jaro v party módu na mejdanu We All

Oslavte příchod jara v pořádném party módu v příjemném prostředí Klubovny 2. Patro, kde se v pátek 23. března roztočí 21. díl oblíbené klubové noci We All. Jako vždy půjde o mejdan ve velkém stylu, který se protáhne až do časných ranních hodin. Už teď je jasné, že rozhodně nebude nouze o dobrou zábavu, lahodné drinky ani kvalitní muziku.

Vše jako vždy proběhne za přítomnosti hřmění kvalitních beatů rezidentních DJs AkvamenRobot a jejich hosta. Tím pro tentokrát bude DJ Evryday, který se postará o pořádnou nálož funku, soulu a rapu. Všichni tři jsou nejen ostřílenými DJs ale také dlouholetými kamarády, takže za gramofony i na parketu zavládne extra friendly atmosféra.

Celá noc se samozřejmě i tentokrát ponese na vlnách ledově namraženého Jägermeisteru, který bude k mání za speciálně nastavené ceny. Prvních 150 příchozích se navíc může těšit i na welcome drink zdarma od krásných Jäger Beets.

Přijďte se v pátek 23. března pořádně odreagovat a na vlastní kůži zažít nezapomenutelnou We All atmosféru. Akce jako vždy odstartuje ve 22:00 v Klubovně 2. Patro. Nepřestávejte lovit ty nejlepší party zážitky!