Vyražte s novým glo HYPER X2 AIR na festivalovou sezónu

Populární značka glo, která je synonymem zařízení pro užívání nikotinových alternativ, se příznivcům představila v novém odlehčeném kabátu. S názvem glo HYPER X2 AIR zaujme na první pohled ultra slim formátem i magickými barvami nebe. Seznámit se s novinkou blíže bude možné v průběhu celého léta na řadě míst po Česku, je totiž partnerem řady multižánrových projektů v čele s legendárními Colours of Ostrava, kde má i vlastní stage i zónu.

Dosud nejsubtilnější generace glo si i přes své minimalistické rozměry zachovává špičkovou technologickou výbavu, a jak je už u designéru tohoto zařízení na zahřívání tabáku dobrým zvykem, zaujme výjimečným konstrukčním a barevným pojetím. Elegantní design podtrhuje 7 jedinečných barevných odstínů inspirovaných škálou, kterou dokáže vykouzlit sama příroda na obloze, ať už na ní spatříme polární záři, večerní soumrak či ranní úsvit.

Značka glo je známa i svými aktivitami na poli designu, hudby a podporou kulturních projektů obecně. V plné parádě se příznivcům představí v průběhu letních prázdnin i podzimu na celé řadě akcí. Kam tedy za glo nebo lépe řečeno s glo vyrazit?

Vedle zmíněných Colours of Ostrava, kde letos vystoupí i řada interpretů jako Eddie Stoilow, Emma Smetana & Jordan Haj, Lazer Viking nebo Paulie Garand, jsou to pražské Ledárny Braník, které v průběhu celého léta bude probíhat Prague Open Air s více než 20 koncerty nebo legendární festival digitální a kreativní kultury Signal. Na podzim se pak na scénu vrátí také vlastní projekt s názvem glorchestra, který se po dvou ročnících v podobě úspěšné hudební tour představí letos jako sólový projekt v pražském Rudolfinu, kde bude exkluzivním hostem německý Dj, producent a tvůrce elektronické hudby Christian Löffler, jenž se představí ve spojení s Unique Orchestra.

Foto: BAT