Vybavte se do fitka s novou minimalistickou kolekcí PUMA

Globální sportovní značka PUMA představuje další Studiovou kolekci stvořenou pro jemné ženské duše milující jógu a pohyb. V pořadí druhá kolekce PUMA Studio v sobě mísí prvky ze streetstyle módy, tlumené růžové barvy, asymetrické střihy, funkční materiály a minimalistický vzhled.

Nová kolekce sportovního oblečení pro ženy je určená pro ženy milující jemné linie i luxusní a odolný materiál, na který se mohou spolehnout při každém pohybu. Kolekce obsahuje dokonale kompresní legíny s vysokým pasem, které jsou vyrobené z funkčního materiálu dry CELL odvádějícího vlhkost. Perfektně navržené švy snižují tření a zvyšují pohodlí během pohybu.

Skvělým doplňkem k legínám je stylové tílko v crop střihu, které přilehá k tělu, ale zároveň zajištuje volnost při každém pohybu.

Neodmyslitelnou součástí sportovní kolekce je i podprsenka v elegantním střihu, která je dostupná v černé nebo pastelové růžové. Díky zajímavému detailu na zádech v podobě několika pásků zajištuje perfektní oporu při cvičení.

Poslední součástí Studiové kolekce je basic tričko s krátkým rukávem, asymetrickým zakončením a síťovým větráním na rukávech. Dostupné je v klasické černé a pastelové růžové.

Celá kolekce bude v ČR dostupná v průběhu léta u prodejců A3Sport, Espace, Zoot, UrbanStore, v Puma Store v Palladiu, a na puma.com.