Největší hvězdy českého byznysu rozzáří brněnskou konferenci začátkem května

Začátkem května se do Brna sjede více než 50 nejúspěšnějších profesionálů z českého byznysu, aby se podělili o své zkušenosti a inspirovali mladou generaci na cestě za svými sny. Již třetího ročníku konference Glorious se například zúčastní zakladatel Socialbakers Jan Řežáb, jeden z nejbohatších Čechů Dalibor Dědek nebo úspěšný podnikatel a zakladatel Eurowag Martin Vohánka. Během speciálního přednáškového večera New Age, který proběhne v brněnské hvězdárně, své životní příběhy představí mladí a úspěšní Češi. Na pódiu spatříte jednoho z designerů Tesly Otta Fabriho, skladatele hudby pro Hvězdné války Jaroslava Becka nebo jediného Čecha, který pracuje na kolonizaci Marsu pro společnost Space X, Davida Pavlíka a mnohé další. Hlavní konferenční program doprovodí workshopy v čele s předními českým lídry, jako je například slavný headhunter Jan Bubeník.

V průběhu prvního květnového týdne 3. – 5. května se do Brna doslova sletí nejzajímavější čeští byznys lídři. Na Konferenci Glorious na jednom pódiu vystoupí největší profesionálové z Česka, aby se podělili o své zkušenosti a inspirovali mladou generaci v cestě za svými cíli. Tato velkolepá akce je určena nejenom studentům zklamaným z teoretické vysokoškolské výuky, jak tomu bylo převážně v minulých ročnících, ale i lidem, kteří si chtějí rozšířit obzory v oblasti byznysu, managementu a osobního rozvoje.

„Glorious 2018 je pokračováním úspěšné studentské konference, která tento rok zcela mění svůj koncept. Už se nesoustředí pouze na studenty, ale hlavně na mladé a ambiciózní Čechy. Konference nebude jen o přednáškách, ale také o seznamování se s novými lidmi, kteří se chtějí neustále posouvat dopředu. Známé osobnosti byznysu budou věnovat svůj čas všem a zodpoví zvídavé dotazy,“ popisuje vizi organizátor konference Ondřej Prášek.

„Glorious přitahuje přesně ty lidi, kteří budou za pár let ovlivňovat naši společnost“

Ondřej Krátký, zakladatel Liftago

Nech si poradit od profesionálů

V průběhu prvního konferenčního dne 3. května budou v Technologickém parku připraveny workshopy s předními českými lídry, jako je například Jan Bubeník, nejslavnější český headhunter. Další osobností je Daniel Franc, vrcholový manažer, který má ve společnosti Google na starosti globální vývojářské komunity. Dalším velkým jménem je Jiří Devát, který má obrovské zkušenosti s řízením lidí a tvorbou business strategií. Řídil například Microsoft, ČSA nebo světového lídra v oblasti IT a sítí – společnost CISCO.

Hvězdný večer na hvězdárně

Stejný den večer se rozzáří pódium brněnské hvězdárny. Na přednáškový večer New Age se sjedou podělit o své životní příběhy mladí, talentovaní a úspěšní Češi, kteří už v mladém věku ovlivňují svět, a kteří mají ve své kariéře opravdu hvězdně našlápnuto. Vystoupí zde Otto Fabri, český automobilový designer, kterého zná celý svět. Díky němu vypadá interiér modelu S od Tesla Motors tak, jak vypadá. Hudební skladatel a zakladatel Epic Music Productions Jaroslav Beck, který vytvořil hudbu pro trailer hry Batelfield Hardline nebo třeba k filmu Star Wars: The Force Awakens. Nejúspěšnější Čech ve společnosti Space X David Pavlík, který pracoval pro Billa Gatese, Jeffa Bezose, Reeda Hastingse i Elona Muska. Celý večer završí velkolepý koncert.

Padnout na dno, ale nevzdat se

Hlavní program konference proběhne ve dnech 4. a 5. května v brněnském SONO Centru. V pořadí již třetí ročník konference Glorious se ponese v duchu „Zvítězí ten, kdo vytrvá“. Nevzdat se a vytrvat je totiž to, v čem se liší úspěšní od neúspěšných. „Tvrdá práce, zvednout se, když padnete na úplné dno, nevzdat se a pokračovat v cestě za svými sny je to, co všechny řečníky spojuje, “ říká Ondřej. Vystoupí zde například Jan Řežáb, zakladatel firmy na analýzu sociálních sítí Socialbakers, který se jako první Čech dostal do prestižního globálního žebříčku časopisu Forbes „30 pod 30“. Uslyšíte tu i jednoho z nejbohatších Čechů Dalibora Dědka, podnikatele a spoluzakladatele společnosti Jablotron zaměřující se na zabezpečovací a komunikační systémy nebo Václava Nováka, krizového manažera, který zachránil od krachu ocelářský holding Vítkovice, Stavostroj, eBanku ČSA a další.

Během hlavní konference bude připraven bohatý doprovodný program. Celé šestipatrové garáže se promění v obří park plný zábavy, občerstvení a odpočinku. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet hoverboard, Xbox či virtuální realitu, zahrát airsoft, fotbálek, ping pong nebo stolní hry a mnoho dalšího. Během coffeebreaků bude připraven bohatý catering a když už budete mít všeho dost, můžete odpočnout v chill out zóně.

Lepší Česko

V minulosti se Glorious konference setkala s obrovským úspěchem jak ze strany návštěvníků, tak i řečníků. Mezi ně patřili například Radim Jančura, Ladislav Špaček, generální ředitelka Google Taťána le Moigne nebo například bývalý osobní trenér Jaromíra Jágra – Marian Jelínek. „Akce takových rozměrů pro mladé nemá v České republice obdoby. Celý Glorious má tak ke své vizi ‘Lepší Česko’ skvěle našlápnuto. Energie a vytrvalost je klíčovou podmínkou každého úspěchu, přesně to se snaží tato akce předat dál,“ konstatuje Ondřej Prášek.

Co potřebuješ vědět?
Kdy 2. – 6. 5. 2018 (hlavní program 3.-5.5.)
Kde SONO Centrum
Počet vstupenek 750
Web konferenceglorious.cz

Email ahoj@konferenceglorious.cz

Jaký je program?

2.5. Warm-Up party
3.5. Workshopy

New Age
4.5.  1. den konference Glorious

Networkingový večírek
5.5.  2. den konference Glorious

Glorious party
6.5. Sunday Funday