Řekněte to jedním slovem. Vyjádřete se svým oblečením

Ukažte světu, kdo jste a na čem vám záleží. Ukažte to jedním slovem. Ukažte to svou bundou. adidas představuje VRCT jacket, jejíž klasický univerzitní vzhled dostal moderní styl a možnost sebevyjádření. Styl bundy totiž můžete dotvořit díky přizpůsobitelné nášivce.

VRCT byla navržena pro cesty na trénink i pro denní městský život. Její vzhled totiž vychází z designu klasických univerzitních sportovních bund, dostal ale elegantní a moderní střih. Pružný a lehký materiál zaručuje maximální svobodu pohybu. Měkký dvojitý úplet je příslibem téměř celoročního využití.

V základní variantě zdobí bundu klasické atletické „A“, které ovšem můžete nahradit svým vlastním symbolem. Ten na bundu umístíte prostřednictvím „nášivky“ na suchý zip. Dejte prostor kreativitě.Řekněte, na čem vám skutečně záleží. Inspirovat se přitom můžete slovy, která zvolili ambasadoři značky adidas. Patří mezi ně třeba basketbalista James Harden, fotbalista Paulo Dybala nebo mistr světa v plavání Ning Zetao. Každý ze sportovců se ve spolupráci se značkou adidas snažil jedním slovem zachytit svůj vlastní příběh a své vlastní hodnoty.

  • Nejužitečnější hráč NBA James Harden – FAMILY (rodina)

Stojí za jeho sebedůvěrou. Utvořila z něho osobnost, jakou dnes je.

  • Paralympijská cyklistka Denise Schindlerová – I’M PERFECT (jsem perfektní)

Nabourává představu společnosti o dokonalosti tím, že překonává téměř nemožné překážky.

  • Umělkyně a tanečnice Mette Towleyová – AUTHOR (autorka)

Svého vlastního příběhu a života.

  • Fotbalista Juventusu Turín Paulo Dybala – SACRIFICE (obětování)

Oběti přinášela jeho rodina, ale také on sám, aby dosáhl všeho, co má dnes.

  • Mistr světa v plavání Ning Zetao – BRAVE (statečný)

Pokaždé stál za tím, čemu věří.

  • Tenista Stefanos Tsitsipas – BELIEVER (věřící)

Ve své sny. Věřící v to, že se stane šampionem. To je motor, který ho žene vpřed.

Vyberte slovo, které vás bude charakterizovat. Nebo takové, které pro vás bude motivací i cílem. „Důležité je mít cíl. Jakýkoliv. Protože když ho nemáte, je těžké najít motivaci,“ říká Petra Vlhová, alpská lyžařka a ambasadorka značky adidas.

Pro členy adidas Runners Prague je pak nachystána speciální nášivka: pokud si VRCT bundu pořídí, budou ji moci ozdobit logem své běžecké komunity. Více informací se dozvíte na Facebooku ve skupině adidas Runners Prague.

Bunda VRCT je dostupná od 12. září v kamenných obchodech adidas Franchise Centrum Chodov (Praha), A3 Sport, Sportisimo KDD (Palladium a Centrum Černý Most, Praha), Urban Store (Praha). Zakoupíte ji také na na oficiálním e-shopu adidas adidas.cz/bunda-VRCT.