Rock for Churchill odtajňuje první DJs

Festival Rock for Churchill zveřejnil jména prvních čtyř zahraničních DJs. V tanečním šapitó budou své beaty mixovat Alix Perez, Hybrid Minds, Gridlok a Benny Page. Po loňské vydařené premiéře se vrátí do Vroutku Red Bull Music Stage. Na střeše autobusu se letos představí Chaozz, PSH, Paulie Garand, Trosky, ABOP, Katarzia + Pjoni, Android Asteroid a Noisy Pots. Rock for Churchill proběhne 24. a 25. srpna ve Vroutku. Na hlavním pódiu se představí Lamb, The Subways, The Asteroids Galaxy Tour, Luciano a spousta dalších.

Alix Perez

V Belgii narozený DJ a producent je považovaný za jednoho z nejinovativnějších producentů současné drum and bass scény. Alix Perez na scéně vyniká kombinací originálních melodických prvků, vokálů a nekompromisně čistého a basového zvuku. Spolupracoval s velkými jmény jako Noisia, Foreign Beggars, dBridge nebo EPROM.

Hybrid Minds

Hybrid Minds je producentské duo, které tvoří Josh White a Matthew Lowe. Se svým velkým citem pro melodii a rytmus určují svěží směr liquid drum and bass.  Během několika málo let se Joshovi a Mattovi podařilo spolupracovat s těmi nejprestižnějšími značkami jako UKF, Liquicity nebo Spearhead a jejich oddanost hudbě je poznat v bohatě znějící produkci. Zatím poslední album Elements vydali v loňském roce na vlastním labelu Hybrid Minds. V pátek 25. května vyšel nový track Paint By Numbers, na kterém hostuje zpěvačka Charlotte Haining.

Gridlok

Průkopník drum and bass zvuku a ikona americké dnb scény Gridlok patří mezi nejuznávanější producenty žánru. Gridlok bude servírovat drum and bass z ulice, syrový taneční chaos plný emocí a nespoutané vášně.

Benny Page

Benny Page je zásadní představitel raggajungle/dnb scény, který proslul svými těžkotonážními tanečními tracky a perfektními mixy. Jeho remixy pro velké labely Sony a Universal jej přivedly ke spolupráci se jmény jako Jessie J, Misha B, Snoop Dog nebo Nas a pomohly mu definitivně získat repekt na mezinárodní hudební scéně. Momentálně pracuje na svém prvním studiovém albu, na kterém se představí hlasy jamajských legend jako Big Youth, Beenie Man, Popcaan nebo Protoje.

Rock for Churchill 2018

  1. – 26. 8. 2018 areál Myslivna, Vroutek