Seznamte se s Goodin! Veganskou kosmetikou, která pečuje o pleť i planetu

Nová řada péče o pleť Goodin je čerstvý nováček na českém trhu i svěží vítr pro vaši kosmetickou výbavu. Budete ji milovat nejen pro skvělou péči o pleť. Je totiž veganská a plná pleti prospěšných antioxidantů. Goodin gang se ale směle pouští i do boje s uhlíkovou stopou. Seznamte se značkou Goodin, jejíž filozofie sahá daleko za hranice vaší koupelny.

Pečujte o pleť i o planetu

Poselstvím izraelské značky Goodin je nejen péče o pleť. Nejde jí totiž jen o to, co je uvnitř. Kromě 100% veganského složení v sobě tyhle zodpovědné Goodin lahvičky skrývají také péči o planetu (obaly jsou vyrobené z recyklovatelného plastu a “zodpovědných” papírových krabic), lásku ke zvířatům (netestováno na zvířatech) a korektní přístup k lesům (za každý zakoupený produkt je přispíváno na zalesnění). A takové kosmetické parťáky své kosmetické skříňce prostě chcete mít.

Magické antioxidanty

Antioxidanty vládnou zdravému životnímu stylu a péče o pleť není výjimkou. Mají za následek zpevnění, uklidnění a omlazení pleti, hydrataci i boj proti vráskám. Goodin receptura je založena na rostlinách se silnými antioxidačními účinky. Je libo opuncii, acai, granátové jablko, zelený čaj nebo spirulinu? Těmito a mnoha dalšími přírodními přísadami jsou všechny produkty pěkně nabité – minimálně z 95 % – a to je skvělá zpráva.

Ne, žádné přísady

Značka Goodin věří v čistou krásu a svoji filozofii STOP chemickým ingrediencím dává směle na odiv. V kosmetických produktech, které proto nikdy nenajdete SLS (Sodium Laureth-5 Sulfate), ropné látky, umělé vůně, BHT, silikony ani syntetická barviva.

100% veganské produkty Goodin seženete exkluzivně v prodejnách Marionnaud nebo na www.marionnaud.cz

Marionnaud veganský čistící balzám Goodin (459 Kč)

Marionnaud veganské tělové máslo Goodin (529 Kč)

Marionnaud veganský bambucký krém na obličej (629Kč)

Marionnaud veganské tělové máslo Goodin (529 Kč)

Marionnaud veganský čistící balzám Goodin (459 Kč)

kredit: Marionnaud
Tagy:   ,