V Karlíně se otvírá RUNBASE Prague! Nový tréninkový prostor bude zdarma

Běžecká mapa Prahy se mění. Jejím centrem se nově stává Karlín, kde své brány 26. září otevře adidas RUNBASE Prague. Zázemí tohoto jedinečného sportovního prostoru může zdarma využívat kdokoliv se zájmem o aktivní životní styl.

Tisícovky běžeckých cest a sportovních příběhů se propojí v jediném prostoru – v RUNBASE Prague. Kromě pravidelných běžeckých tréninků se můžete těšit na silové tréninky, hodiny jógy, workshopy a spoustu různých komunitních akcí.

RUNBASE Prague bude domovem běžecké komunity adidas Runners Prague, která pořádá pro veřejnost tréninky pod vedením profesionálních koučů. Především ale spojuje lidi milující pohyb a pomáhá jim růst nejen po sportovní stránce. A to všude na světě. Komunita adidas Runners funguje v 64 metropolích a má téměř 400 tisíc členů, se kterými můžete běhat v New Yorku, Los Angeles, Berlíně, Tokiu…

„S RUNBASE Prague začíná úplně nová éra adidas Runners v Česku. Nyní budeme mít daleko víc možností, které budou zajímavé nejen pro běžce, ale pro všechny vyznavače aktivního životního stylu,“ říká Adél Blahovcová, kapitánka adidas Runners Prague. „Nejedná se totiž o obyčejnou tělocvičnu, ale především o zázemí pro naši komunitu. Každý den tu vznikají nová přátelství, členové se vzájemně podporují i motivují. To je pro nás stejně důležité jako samotné běhání.“

Praha bude výjimečná

RUNBASE Prague bude unikátní nejen díky tomu, že bude veškeré služby poskytovat zdarma, ale také svým konceptem. Fungovat bude na adrese Pobřežní 78, Karlín ve speciálně vybudovaných prostorách, které se rozkládají na téměř 540 m2. Najdete v nich zónu pro funkční tréninky a jógu, nářadí na cvičení, šatny se sprchami nebo třeba chill zónu.

Po celém světě už mají adidas Runners několik desítek základen, ta pražská je ale mezi nimi výjimečná: „Je nejoriginálnější. Vznikla totiž v úplně novém prostoru, který byl uzpůsoben speciálně pro RUNBASE. Zároveň se nachází ve skvělé lokalitě a v rámci Evropy má největší vnitřní prostor,“ těší se Adéla Blahovcová.

Start v ostrém tempu!

Slavnostní otevření se uskuteční ve čtvrtek 26. září. Program zahájí v 18:30 hodin nenáročný výběh, po kterém se poprvé otevřou brány RUNBASE Prague. Hosté se mohou těšit na speciální program. Pro více informací sledujte oficiální event na Facebooku (https://www.facebook.com/events/46105447782674). Jediná podmínka k účasti na eventu je registrace přes bezplatnou aplikaci Runtastic.

Následující dny pak budou v RUNBASE Prague extrémně nabité a program se rozběhne v ostrém tempu! Během otevíracího víkendu 27. – 29. září se můžete těšit na bohatý program. Přijďte se seznámit s prostorem a dozvědět se více informací o fungování komunity adidas Runners. Během víkendu můžete také vyzkoušet všechny tréninky, které jsou běžně rozložené do celého týdne. Svůj trénink tak budou mít začátečníci, běhat se bude v rychlém i pomalém tempu, uskuteční se jóga i funkční trénink a také výživový workshop!

Připojte se

Jedinou podmínkou pro to, abyste mohli RUNBASE Prague využívat, je členství v adidas Runners Prague a registrace na tréninky přes bezplatnou aplikaci Runtastic. Když se k této komunitě připojíte, můžete se účastnit tréninků vedených profesionálními kouči a zapojovat se do dalších akcí. Vše je zdarma.

Jak na to? Všechny důležité informace a rozvrh tréninků najdete na Facebooku ve skupině adidas Runners Prague.

Pak už stačí obout běžecké boty a užít si tréninky ve skvělé partě.