Yemiho taneční škola Dance Academy Prague hledá nové talenty 

Kreativní producent a choreograf Yemi A.D., který se proslavil svou spoluprací s Kanye Westem, či účinkováním v celosvětové show americké televize CBS The World’s Best, a který v těchto dnech právě designuje nové soutěžní performance pro účastníky televizní show Tvoje tvář má známý hlas, hledá nové talenty! Ve spolupráci s Centrem Tance vypisuje jeho studio Dance Academy Prague na začátku září nábor, na jehož konci mají vybraní absolventi šanci učit se od těch nejlepších lektorů a zapojit se do prestižních projektů v ČR i zahraničí.

Dance Academy Prague, která minulý rok spojila své síly s Centrem Tance, vypisuje konkurzy i nábory, kam se mohou přihlásit talentovaní tanečníci všech věkových kategorií. Zatímco Dance Academy Prague hledá tanečníky, kteří se chtějí tanci věnovat na soutěžní, či profesionální úrovni a pracovat v budoucnu třeba pro české a světové hudební hvězdy, muzikály, či ve filmovém průmyslu, Centrum tance je přístupné i těm, kteří se chtějí naučit něco nového a tanci se věnovat hlavně pro radost – dětem i jejich rodičům.

Nábor talentů proběhne přímo v sídle Dance Academy Prague za účasti Yemiho A.D. na Václavském náměstí 36, Praha 1 v prostorách Centra Tance ve dnech 5. 9. a 8. 9. Více informací lze nalézt na www.danceacademy.cz nebo na Facebooku Dance Academy Prague.

Fotogalerie: Yemi  a tanec