#NoShit slibuje proměnit Štvanici na epicentrum synťáků

#NoShit v minulosti uhranul vybíravé fanoušky živé elektroniky v Olomouci a Brně. Teď míří poprvé ve své historii do hlavního města. Ze Štvanice se 21. září stane epicentrum synťáků z domova i zahraničí. Je to na tobě – necháš se strhnout jejich oscilací a protančíš noc?

Pražská premiéra se koná ve velkém stylu s headlinerem světového ranku. Nekompromisní producent DANGER přiveze svou show až z Francie a na #NoShit zavítá v rámci letní tour ke své aktuální desce Origins. Ta, jak je u hudebníka již zvykem, snoubí ty nejlepší nápady z french house s poetikou a atmosférou starých počítačových her. „V dětství jsem strávil spoustu času u počítače. Vyrostl jsem u něj a naučil se díky němu porozumět hudbě,“ vysvětluje umělec.

DANGER začínal s produkcí na retro zařízeních jako Amiga či Atari, kde skládal své první 8-bitové chiptunes. V roce 2007 se zahalil do temného převleku, rozsvítil své dvě LED oči a v klubech po celém světe servíruje fanouškům poctivou elektroniku s neopakovatelně tepající basou, za kterou by se nemuseli stydět ani jeho krajané z Justice.

Ani další hvězda večera, německý Persian Empire, nedorazí na Štvanici s prázdnou! Na konci června mu vyšlo očekáváné EP ABOUT//BLANK. Na něm posluchačům přináší vytříbenou změť downtempa, post-dubstepu a 2-stepgarage v jazzovém hávu. Výsledkem je neopakovatelný a zasněný zážitek, který nenechá vaše nohy ani srdce v klidu!

Zahraniční dvojici doplní i český nestor modulárů HRTL, projekty Midub Sound a Citty. Na písničkářskou notu zahraje duo Sundays on Clarendon Road i olomoučtí Elsewhere a fúzi rapu a elektroniky představí energičtí Hello Marcel.

BRNO

#NoShit se vrací do Brna! Přináší německého producenta Persian Empire a tuzemskou špičku živé elektroniky

#NoShit v minulosti uhranul vybíravé fanoušky a posluchače v Olomouci a nabídl ochutnávku i Brnu. Teď se ale vrací a jako bonus přihazuje hvězdu (nejen) německé scény! Kabinet MÚZ 20. září pohltí synťáky z domova i zahraničí. Je to na tobě – necháš se strhnout jejich oscilací a protančíš noc?

Hodnost headlinera si na brněnském NoShitu vysloužil hudebník Sam Khatam, známější pod uměleckým jménem Persian Empire. Tomu na konci června vyšlo očekáváné EP s názvem ABOUT//BLANK, na kterém posluchačům přináší vytříbenou změť downtempa, post-dubstepu a 2-stepgarage v jazzovém hávu. Persian Empire svým zvukem připomíná rané nahrávky Mount Kimbie a Jamese Blakea. Výsledkem je neopakovatelný a zasněný zážitek, který nenechá Vaše nohy ani srdce v klidu!

Leoše Horta aka HRTL není potřeba sáhodlouze představovat. Do povědomí české klubové scény se zapsal jako výrazný bastlič a sběratel syntezátorů. Jenomže HRTL nekončí jen u sbírání. Pod jeho rukama pravidelně vznikají prvotřídní live sety. S nimi pak hypnotizuje publikum k nekontrolovatelnému tanci. Naposledy svůj um předvedl na slavné platformě Boiler Room, když se na pražskou Letnou postavil po boku Olivera Torra.

Na podobné vlně jako HRTL doplní line-up brněnského No Shitu producenti Midub Sound a Prozac. Své písničkářské polohy pak v kombinaci s elektronikou představí i olomoučtí Elsewhere.