Další cesta za italským prašanem bude na konci března

Pořekadlo „třikrát a dost“ rozhodně neplatí pro SNOW-TRIP v italském Livignu. Profesionální instruktoři vás v březnu 2018 kromě základní teorie jízdy ve volném terénu naučí řadu dalších věcí, které se budou hodit jak na svahu, tak mimo něj. K tomu si připočítejte nekonečné sjezdovky, tuny prašanu kolem a heliskiing za bezkonkurenční ceny. Pořád to nestačí? Tak čtěte dál!

Náhorní plošina přezdívaná „Malý Tibet“ leží v 1 800 m.n.m., takže sněhu je během celé sezóny víc než dost. Díky výhodné pozici celého údolí se Livigno pyšní častým slunečným počasím. Dalším lákadlem je bezcelní zóna s alkoholem a spotřebním zbožím za nízké ceny. Ty jsou pak zárukou nejen levného Aperolu přímo v horských barech, ale také divoké párty ve vyhlášených klubech v centru města.

Letošní zimní výlet do Livigna ale bude především o lyžování a snowboardingu. I proto vás naši instruktoři nejenom naučí jak se chovat ve volném terénu a minimalizovat riziko zavalení lavinou, ale také mnoho dalších technik pro pokročilé jezdce přímo na sjezdovce. Díky 115 kilometrům sjezdovek všech obtížností a několika dětským parkům si na své přijdou také úplní začátečníci. K tomu si můžete domluvit lekci s českým instruktorem šitou na míru vašim schopnostem.

Čtvrtý ročník SNOW-TRIPU se odehraje v termínu 24.-31.3. 2018 a kromě dopravy a ubytování je v cenně zahrnutý i šestidenní skipas na celý areál. Připočítáním doprovodného programu zjistíte, že vás čeká nezapomenutelný týden v srdci italských Alp. Tak na co ještě čekáte?

Více informací a rezervace najdete na www.snow-trip.cz.

Akci pořádá CK SURF-TRIP.CZ, a marketingové zastoupení Livigna v ČR agentury nedori s.r.o. a YEZEDE s.r.o.
Tagy: