Kapela Madam Royal představuje první singl a videoklip „Na znamení“

Česká kapela Madam Royal, která po změně názvu (původně By The Way) zahájila rokem 2019 novou éru svého působení, vydává debutovýsingl a videoklip s názvem Na znamení.

O produkci singlu a výsledný zvuk se postaral Ondřej Žatkuliak z Rooftop Studios, který spolupracuje i s Olgou Lounovou, Lenny nebo skupinou Mirai. Videoklip vznikl v dílně MusicMap Media House.

„Skladba nese odkaz na to, co se nám v životě může přihodit, když nenasloucháme jeden druhému, a to je v současném světě čím dál více aktuální,“ popisuje frontman, zpěvák a kytarista kapely Jerry Grulich.

Videoklip k singlu Na znamení je druhým dílem připravované trilogie. Nejedná se o chybu v pořadí, ale o záměr autorů. První díl, který se stane prequelem příběhu a odhalí náznaky a nevysvětlené spojitosti, se aktuálně natáčí a dostupný by měl být fanouškům v létě tohoto roku.Třetí videoklip, a zároveň poslední díl celé trilogie, se bude točit na konci léta a nabídne vyvrcholení kompletního příběhu.

Kapela má ambici stihnout jeho vydání ke dni 11.11.2019, čímž by zároveň chtěla oslavit osmé narozeniny Madam Royal (původně založenéjako By The Way).
Tagy: