Converse a Tyler, The Creator představují další limitovanou kolekci Golf Le Fleur*

Úspěšná spolupráce ikonické značky Converse a amerického rappera známého jako Tyler, The Creator pokračuje a výsledkem je další signature kolekce Golf Le Fleur*. Limitka obsahuje tři nové modely ve fresh barvách s kytkou rozkvetlou okolo One Star hvězdy i na podrážce.

Streetová semišová teniska se pyšní komfortní stélkou, zpevněnou patou a kvalitní podšívkou, takže s vámi pohodlně prochodí všechny ulice. Všechny tři modely jsou navíc opět oslavou Tylerova unikátního rukopisu a nezaměnitelné Converse One Star siluety.

Limitku v barvách Jolly Green, Solar Power a Vanilla pořídíte už od 4. listopadu exkluzivně ve Footshopu. Do podzimního barevného listí jsou tyhle sneakers jak stvořené, tak si pro jeden pár skočte.

Tyler, The Creator je významná postava současného amerického rapu. Spoluzaložil a funguje jako lídr alternativního hip hopového uskupení Odd Future, kde se kromě hudební produkce věnuje i navrhování merche a zaštiťuje veškerý artwork. Zároveň stojí za vlastní ikonickou značkou Golf Wang, jež má ve znaku tu samou květinu, kterou najdete i v kolekci Golf Le Fleur*.

Jeho kolaborace s Converse se dá považovat za perfektní nápad už jenom z toho důvodu, že sám Tyler je známý jako milovník skatového stylu. Výsledné tenisky ale nejsou nutně jen záležitostí do skate parku nebo ke sportovnímu outfitu. Naopak bychom se je nebáli obout třeba jako kontrast k obleku.
Tagy: