Znáte zpěvačku Ava Max? Talentovaná Kanaďanka na Spotify bourá hitparády

Mladá hudebnice vydala v polovině srpna singl Sweet But Psycho. Písnička dnes patří k nejsdělenějším mezi uživateli streamingových služeb a její popularita nadále strmě roste.

Úspěch Sweet But Psycho se ostatně očekával. Singl vznikal s ambicemi dostat zpěvačku do hitparád, skladbu produkoval zkušený Kanaďan Cirkut, který spolupracuje s hvězdami jako The Weeknd, Katy Perry, Nicki Minaj, Miley Cyrus nebo Rihanna. O provokativní vizuální podobu se postaral Shomi Patwary, jehož režisérských služeb v minulosti využili třeba Beyoncé, Major Lazer, Mark Ronson, Mike Shinoda nebo již zmíněný The Weeknd. A soudě dle reakcí posluchačů, výsledek je velmi zdařilý.

Aktuálně je Sweet But Psycho páté v globálním přehledu Spotify Viral 50, v české části se singl 14 dnů držel na prvním místě, což je zcela ojedinělý úkaz. Nyní je druhý. Koncem minulého týdne se skladba dostala do nejsilnějšího playlistu Today’s Top Hits, který na Spotify sleduje přes 21 milionů uživatelů, poslechovost se i díky tomu ihned dostala k milionu přehrání denně.

Mladého talentu si už před časem všiml David Guetta a pozval zpěvačku do studia. Ava Max se tak objevuje ve společnosti všech těch velkých jmen, kterými francouzský producent ozdobil nové album 7.

Ava Max pochází z Wisconsinu, momentálně však žije v Los Angeles. Zatím natočila několik singlů a hostovala v několika klubových hitech. Její hlas zaslechnete například v nu-disco hymně Clap Your Hands od Le Youth nebo v Into Your Arms rappera Witt Lowryho.
Tagy: