Zpěvák JEN natočil nový klip na Kanárských ostrovech

Zpěvák a hudební skladatel JEN obohatil song Kolik zbývá ze svého nedávno vydaného debutového alba o poutavý videoklip natočený v krásném prostředí ostrova Fuerteventura. Právě tento přírodní skvost mu totiž při jeho několikaměsíčním zimním pobytu na Kanárských ostrovech přirostl nejvíce k srdci. Klip, jehož součástí jsou i unikátní záběry z dronu, vznikal šest natáčecích dní pod vedením producenta Jakuba Mahdala.

Jedná se o svěží letní video, ze kterého lze i na dálku cítit závan oceánu s příslibem pravé letní atmosféry. Song Kolik zbývá vznikl jako jakýsi návod pro to uvědomit si čím a s kým trávíme náš čas, zda-li nám to dělá radost, má to smysl a odpovídá to tomu, čím chceme být a kam směřujeme. To, že se klip natáčel zrovna na Fuerteventuře má hlubší význam.

„Strávil jsem na Kanárských ostrovech několik měsíců a konkrétně tento ostrov jsem si zamiloval. Dokonce jsem se na něj už několikrát vracel, a přesně o tom je písnička Kolik zbývá. Být na vámi oblíbeném místě, s lidmi, které máte rádi a zároveň cítit to, když jste ho navštívili poprvé. Hlavou vám proudí spousty vzpomínek, které jste už málem zapomněli. A najednou je znovu najdete, a s nimi tak trochu i sebe,“ popisuje JEN.

Producentem videoklipu byl stejně jako již několikrát v minulosti Jakub Mahdal. Natáčelo se po dobu šesti dnů jen při východu a západu slunce, což se běžně u klipů nedělá z časových důvodů. K natáčení byl vedle klasické kamery hojně využíval také dron. Výsledkem je opravdu nádherné video plné velice netradičních záběrů.

Song Kolik zbývá z JENOvy debutové desky Silnější byl do této chvíle jedinou písní na albu bez videa. „Každá píseň na albu má svůj plnohodnotný klip. Každá má svůj unikátní příběh vyjádřený ve videu. Když písničce věřím, chci jí obohatit právě tak, že jí dám život i ve formě obrazu. Všechny najdete na mém YouTube, včetně té poslední,“ doplňuje JEN.

foto: Michala Rusaňuková
Tagy: