Coversky Chuck70 od Ricka Owense se vrací v zářivé limitované edici

TURBODRK Chuck 70, navržené Rickem Owensem, se vrací v zářivé limitované edici, která překrucuje klasické tvary, a znovu představuje hranatou špičku a denimové prvky v nalakované podobě.

Opakované spolupráce Converse se slavným návrhářem Rickem Owensem vždy posouvají hranice už zajetých představ o botách a tradičních siluetách. Sám kalifornský návrhář se netají tím, že rád rebeluje, a nová limitka dvou modelů DRKSHDW TURBODRK to jen potvrzuje. Lakovaná tekutost, přehnané tvary a výrazná špička dává šanci oprostit se od konvencí a užít si odvážný stylistický kousek se jménem TURBODRK Chuck 70.
Je poznat, že klasické Chuck Taylor 70 inspirují ke stále novým reinterpretacím. I tentokrát daly základ novému modelu, který na ulici rozhodně nikdo nepřehlédne. Jak přiznává sám Rick Owens, něco na Converse botách ho pozitivně dráždí: „Když vidím něco všudypřítomně daného, chci to narušit a předělat. Asi je to nějaká mladistvá rebelie, ale je to to, co na Chuck Taylor All Star mám nejraději, ta nekonečná inspirace.“

Foto: Converse

Owensova řada DRKSHDW, která byla poprvé představená v roce 2005, míchá dohromady vyhrocenost se sofistikovanou uhlazeností. Vzniká tak nadčasová móda, která si udržuje nádech výjimečnosti. Ať už si všimnete dříve hranatosti, nebo vytaženého jazyku, je jisté, že Owensův módní rukopis nese celý model. Nová ikona, která umožní cítit se nenuceně a přitom rebelsky.

TURBODRK Chuck 70 budou k dostání pouze v síti Footshop.
Tagy: