Rychlost. Pestrost. Pohodlí. Švýcarská značka On představuje nové běžecké boty

Chcete zažít při svém běhu nečekanou lehkost? Chcete kombinovat běhání se cvičením? Nebo se chystáte překonat osobní rekord? Ať jsou vaše běžecké cíle jakékoliv, švýcarská značka On vám jich pomůže dosáhnout díky trojici modelů, které v nedávné době představila.

Pro trénink i cvičení

On Cloud X

Dejte svému tréninku pestrost s On Cloud X. Nová generace bot byla vyvinuta pro běžce, kteří rádi kombinují různé druhy tréninků. Nyní jsou ještě stabilnější, bezpečnější a odolnější. Přitom ale zůstávají mimořádně lehké i prodyšné. Díky obláčkovému tlumení CloudTec a měkké pěně Helion si s nimi užijete běh, cvičení i posilování.

Cena: 3 990 Kč

 

Pro maximální rychlost

On Cloudboom

Závodní novinka švýcarské značky On byla navržena a vyvinuta s elitními atlety pro maximální rychlost na dlouhých tratích! Proto na ně spoléhá i aktuálně nejlepší česká maratonkyně Marcela Joglová nebo triatlonová reprezentantka Petra Kuříková. S karbonovými vlákny v desce Speedboard a dvojitým obláčkovým tlumením CloudTec vás nikdo a nic nezastaví! Minimalistický design se v nich potkává s důrazem na maximální funkčnost – prodyšnost, lehkost a rychlost.

Cena: 5 290 Kč

 

Pro pohodlí při tréninku

On Cloudflyer

To pohodlí musíte zažít! Jedny z nejlehčích tlumených tréninkových bot, jaké kdy byly vyrobeny. Díky lehké pěně Helion, která disponuje vysokou návratností energie, a obláčkovému tlumení CloudTec zažijete pocit absolutní lehkosti a měkkého došlapu. O dynamický odraz se pak stará deska Speedboard, která vás ve spolupráci s tlumícími obláčky vracejícími se do původního tvaru vystřelí do dalšího běžeckého kroku! Nová generace modelu Cloudflyer disponuje také měkčím, ale přitom odolnějším svrškem.

Cena: 4 590 Kč

 

Všechny modely zakoupíte na webu www.sorrygravity.cz.
Tagy: