Annet Charitonova se přejmenovala na Annet X. Podívejte se na její nový klip

Annet X (dříve Annet Charitonova) představuje nový singl DIVY. Podle slov Annet je hodně o nadsázce a nadhledu. Skladbu nahrávala společně s Osamou Verse z The Glowsticks v kanadském Torontu, kde producent žije.

“Chtěla jsem si udělat srandu sama ze sebe od beatu až po klip. Ukázat svůj charakter ze strany, kterou znají jen ti nejbližší,” říká Annet. V songu se také zároveň věnuje i pro ni důležitým tématům. “Je to odpověď na to, kam jsem se posunula od Tak to ma byt, co se změnilo, jak vnímám showbyznys. Když jde v této době o práci, už nezáleží na věku. Velkou roli ale pořád hraje, jestli jste muž nebo žena. Chtěla jsem trochu dodat motivaci i ženám. Protože “naše vrata dělaj divy,” dodává se smíchem Annet.

Annet nyní prochází mnoha změnami v osobním i pracovním životě. Jednou ze změn je přejmenování se z Annet Charitonove na Annet X. V jejím rodném ruském jazyce začíná její přímení na písmeno X (v azbuce), proto X. Annet X není jen změnou jejího jména ale také název jejího nového projektu s Red Bull, kdy představuje v rámci seriálu mladou českou a slovenskou fashion komunitu.

Samotný singl produkoval Osama Verse z The Glowsticks, který měl na starosti i song Tak to ma byt. Annet X má v plánu vydat už brzy svoje debutové EP, to vznikalo celé právě v Torontu s Osamou.