Síť premiových hostelů a&o láká do klubu na množství výhod

Vítejte v klubu: hostely a&o odměňují své věrné
a&o, největší evropský hostelový řetězec v Evropě, nabízí početné výhody pro stálé i nové zákazníky, kteří vstoupí do a&o Clubu. Členství přijde jen na 30 eur ročně.

Za členský poplatek ve výši 30 euro ročně nabízí a&o Club

• 5% slevu na každou rezervaci ubytování
• pozdní check-out
• brzký check-in
• levnější snídani
• přednostní rezervaci na vytížené dny
• a další speciální nabídky.

Členové klubu mají přístup ke svému profilu přes běžné klientské přihlášení. Chystá se přihlášení i pomocí mobilní aplikace a také další doplňkové služby.
„Značné množství našich hostů se k nám vrací. A chceme tudíž jejich věrnost odměnit členstvím v a&o Clubu. Zároveň bychom rádi nové hosty motivovali k tomu, aby se k nám vraceli,“ vysvětluje Philip Winter, marketingový ředitel a&o.
Původně berlínský nízkonákladový řetězec hostelů zavedl a&o Club výhradně pro individuální cestovatele. Za roční klubový příspěvek ve výši 30 eur získají členové řadu výhod a slev.

Hostely a&o mají čtyřicet poboček ve 25 městech devíti evropských států. Značka se řídí motem „Cestovat mohou všichni“, („Everyone can travel“), a proto nabízí jedinečný koncept hotelu a hostelu v jednom. Ti, kdo mají velmi omezený rozpočet, pohodlně přenocují v klasických hostelových pokojích s 4–6 lůžky. Kdo má rád větší soukromí, bydlí v dvoulůžkovém pokoji. Vše v moderním designu a s německou kvalitou služeb. A hosté a&o jsou opravdu všichni: individuální cestující, batůžkáři, rodiny, senioři, lidé na služební cestě, školní skupiny i sportovní kluby.
Tagy: